Ha a férjem eltiltotta a lányunkat a szextől, akkor én ki mellé álljak?
144#
Jah .. ezt nem tudtam ! Nah akkor nem tudon ! Esetleg meg a sziv lakatjahoz lehet koze akkor?
Mekkora ez a poszt már...
Kérdésnek indult és ideológiák háborújává eszkalálódott 😅🤣🤣
141
Ez nem elavult és nem a hímringyóskodás megmagyarázása.
142
Amerikában pont, hogy a libcsik dicsőítik a rbancságit még a kvának öltözéket. A szex élvezete mióta egyenlő a curvasággal?
#150: Ez így van. Arrafelé dívik az apukáknak Purity ball-ra vinni a kislányokat. (Ami számomra visszataszító.) És ennek ellenére van, hogy az USA-ban (nem pont a Bible beltben) a legtöbb gyerekházasság (jellemzően 15 éves korban már megengedett), és - pont a Bible beltben - a "nyugati" országok között a legmagasabb a tinédzserterhességek aránya. Mindezt annak ellenére, hogy a libsi hollandoknál és skandinávoknál pedig kefélnek agyba-főbe.
Egyébként, aki a drogfogyasztást vagy -birtoklást tiltja, az nem a lényegre fókuszál. Ugyanígy, aki a promiszkuus viselkedést tiltja, nem a lényegre fókuszál.
A kérdésbeli apuka nem látja a tüzet, csak a fát. Más kérdés, hogy az anya sem látja.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!