Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleimnek gondot okoz, hogy...

Szüleimnek gondot okoz, hogy munka után haza jövök és utána nem csinálok semmit, illetve hogy nincsenek barátaim sem barátnőm ez miért zavarja őket?

Figyelt kérdés

2021. aug. 28. 10:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is gondot okozna, ha felnőttként nem csinálnál itthon semmit. Be kéne segítened a házimunkába. Az, hogy nincsenek barátaid, inkább aggasztja őket, hiszem nem egészséges a szobádban gubbasztani minden szabad percedben. (Lehet attól félnek, így a nyakukon maradsz örökre, mert sosem fogsz megismerkedni, összeköltözni senkivel).
2021. aug. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
81%

Téged nem zavar, hogy nincsenek barátaid és barátnőd?

Nem is segítessz a házimunkába?

2021. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%
Hát tényleg be kéne segítened otthon.
2021. aug. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem így értettem, hanem hogy nem kezdek magammal semmit nem megyek el sehova sem,ja és nem nem fogok senkivel össze költözni sosem eléggé magamnak való vagyok
2021. aug. 28. 10:54
 5/34 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar mivel nincs rá igenyem
2021. aug. 28. 10:55
 6/34 anonim ***** válasza:
11%
Van testvéred? Lehet a szüleidnek van utódnemzési/névfenntartási vágyuk, amik elvesznek ha egy szem gyerek vagy, aki nem akar kapcsolatot.
2021. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
73%
#4 Akkor érthető, hogy zavarja őket. Ők már felneveltek téged, szeretnének most már nyugiban lenni, a te dolgod az lenne, hogy kirepülj és új életet kezdj. De erre kicsi az esély egyedül, párt meg nem akarsz. Meg fogjátok keseríteni egymás életét hosszú távon.
2021. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
82%
Most őszintén, ha lenne gyereked, Téged nem aggasztna ez a helyzet? Teljesen normális, ha egy szülő azt szeretné, hogy a gyereke teljes életet éljen. Alapelvárás magunkal szemben, hogy kezdjünk magunkkal valamit. Szülőként elkeseríő, kudarc élmény, ha a gyereke nem találja a helyét, ha a gyereke "magának való".
2021. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező: adódnak a viszontkérdések a kérdésedre?

Van annyi jövedelmed - mindegy miből - hogy el tudd magad tartani?

El tudod látni önmagad? Tudsz magadról gondoskodni?


Ha a fenti 3 kérdésre igen a válasz, akkor én mennék a szülői házból, ha csakugyan úgy látod, hogy terhes már az ottléted. (Mondjuk ennyi idősen már - ha nincs nyomós ok, pl. egészségi probléma, fogyatékosság - akkor amúgy is ildomos már külön élni.)

2021. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
75%
Nem akarjak, hogy majd 45 evesen is a nyakukon maradj! Teszem hozza: jogosan.
2021. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!