Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit lenne a legnehezeb...

Szülők, mit lenne a legnehezebb elfogadnotok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 20:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
26%
Biztos rossz lehet átkokat feloldani, gyógyítani meg hasonlók... azt sem tudjátok mit jelent sátánistának lenni. Többfajtája van, de igazából önmagában csak annyit jelent, hogy a sátánban hiszel, de az, hogy milyen rituálékat meg, hogy a sátánt a rosszhoz vagy a jóhoz kötöd, csak rajtad áll. Akikkel eddig találkoztam sátánistákkal, teljesen normális, mentálisan ép emberek voltak.
2021. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Ja igen, pont olyan jofejek mint a rákos betegeknek drága pénzért kamu csodaszereket áruló "természetgyógyászok" igaz?

Nehogy azt próbáld terjeszteni hogy normális dolog életed középpontjába a Satant helyezni, aki tudvalevoen nem az ember javát szolgálja.

2021. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%

"nem az ember javát szolgálja."


Mint már írtam, rajtad áll hova kötöd a sátánt, a jóhoz vagy a rosszhoz, az hogy a sátánt inkább a rosszhoz kötik, csak egy dolog és általában pont nem a sátánisták kötik a rosszhoz.

2021. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Jol látható a szavazatokban, hogy mennyire van agymosva a nép. Ti akik a sátánizmus ellen vagytok tudjátok egyáltalán, hogy mit jelent vagy csak hallottátok a hírekben, hogy valami elmebeteg kecskét meg csecsemőt áldozott?

A sátánizmus pont az önálló gondolkodásra bíztat ami az ellentétje annak amit az egyházak tanítanak. Azt feltételezni, hogy a sátánizmus abból áll, hogy x rituálékat csinálsz meg a többi baromság amit a médiában nyomnak kb olyan mintha azt feltételeznéd, hogy a papok dolga gyerekeket molesztálni.

Nézzetek utána mi az igazi sátánizmus, de a többségetek úgyis inkább csak szépen benyalja amit hallott és elfogadja, nem gondolkozik, nem olvas utána és fél valamitől amiről azt se tudja, hogy mi az, csak azért mert ezt mondták neki.


Mielőtt még valaki sátánistának hinne, ateista vagyok.

2021. jún. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az egyháznak egy fő üzenete van: a szeretet. Az, hogy ezt az egyes emberek aztán nem tudják megélni a mindennapokban, és az üzenet elveszik, az nem a kereszténység hibája, hanem emberi gyarlosag.

Ha a satanizmus ennek az ellentétet tanítja, meg az "önálló gondolkodást", az egyeni, relatív erkölcsöt, akkor szerintem pont ugyanazt állítja az egyház is a Satanrol, amit a satanistak.

A Sátán semmi nem ad ingyen.

2021. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jaja, persze, az az üzenete, véletlen sem egy kifejezetten jól összehozott üzleti fogás. Búcsúcédulák miegymás, a középkorban a sok megöld tudós... tiszta szeretet. :D
2021. jún. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15

Esetleg a kereszténység üzenete a szeretet, mondjuk ebbe is simán bele lehetne kötni de nem fogok, mert fölösleges.

Az egyháznak soha nem volt köze a szeretethez és nem is lesz. Az egyháznak egyetlen fő üzenete van: adakozz

Szerintem te az egyházi szeretet alatt arra gondolsz, hogy a misézni járó közösség összetart és kedvelik egymást. Ilyen értelemben igaz, hogy boldogságot okoznak neked, meg te is nekik. Egymás tévképzeteit tápláljátok és ez örömöt okoz nektek, mert tartozhattok valahova, hihettek valamiben EGYÜTT. Viszont ez nem szeretet, ugyan ezt csinálják a szekták is. Becsalogatják a magányos, megtört embereket a kedvességgel, értelmet adnak az életüknek és bemesélik nekik, hogy van valami magasztos célja a létezésüknek meg, hogy ők tudják a választ. Meséld el nekem mivel másabb egy szekta és kímélj meg a sok médián át terjedő baromságtól.

Az ellentéttel pedig arra céloztam, hogy az egyház nem önálló gondolkodásra bíztat hanem arra, hogy vegyél készpénznek mindent amit a Biblia ír. Még ha másképp is értelmezendő nem pedig szó szerint (mert ezt szokták kifogásnak mondani a hívők) akkor is az a vallás alapja. Nem a saját logikus gondolkodás, hanem egy könyv amit hétről hétre a hívők agyába vésnek.

2021. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha messze költözne. A többi csak ideiglenes fejlődési periódus, vagy tök semleges.
2021. júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!