Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Mostmár elegem...

Mit csináljak? Mostmár elegem van a szüleimből 16.F

Figyelt kérdés

Apum meg anyum vegetáriánus és ezt minden áron rám akarják erőltetni mert az állatok érző lények és mi se akarnánk azt, hogy csak úgy levágjanak és megegyenek minket.

Ezt én nagyon egyszerűen megcáfoltam azzal, hogy minden faj ami létrejön eszik és öl, hogy biztosítsa az életben maradását és az ember is ezt csinálja csak ezt tovább fejlesztette, hogy nem vadászik feltétlenül hanem haszon állatokat tart amiket idővel elfogyaszt. Az oroszlán is elkapja a gepárdot mert ha nem kapja el akkor éhen fog halni.

És mi is ugyanúgy egy faj vagyunk akiknek mint minden fajnak élelemre van szükségünk, hogy életben maradjunk és ezért ölnünk kell (nem mellesleg egyébként a növények is éreznek fájdalmat csak ezt nem tudják kifejezni mint mondjuk egy disznó).

Amikor ezt visszamondtam nekik akkor csak kaptam nagyívben, hogy én egy gyilkos vagyok meg gyűlölöm az állatokat meg, hogy akkor vágjam le akár kutyánkat is.

Na mind1 ez régebben volt de most jött el a tetőpont.

Egyedül voltam itthon és rendeltem KFC-t saját pénzből és megtalálták a a papírt a kukában és kishíján nekem ugrottak, hogy ezt hogy képzeltem.

Mostmár tényleg kezd nagyon elegem lenni.

Miért kell valakire így erőltetni valamit?


2021. máj. 20. 22:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nagyon úgy tűnik, hogy neked is annyi eszed van, mint az állatoknak, ráadásul büszke is vagy rá, hogy baromságokat beszélsz...

Ha teszel egy tényszerű megállapítást, az nem degradálás. Ha azt mondom, hogy nem tudsz repülőt vezetni, akkor én nem degradálom a tudásodat, hanem tényszerűen leírtam, egy igaz állítást. Amikor azt írtam, hogy annyi eszük van, akkor az is egy tényszerű megállapítás, de lehet, hogy én tévedek, és léteznek például atomfizikus oroszlánok is. Az első mondattal viszont degradáltalak, viszont nem alaptalanul, mert amiket itt leírtál, azokat egy 5 éves sem mondaná magától...

És a végén ez az infantilis megjegyzés tette fel az i-re a pontot. Méghogy a ragadozók a legerősebbek... akárhonnan nézzük, az ember a legfejlettebb (bár te akár ellenpélda is lehetnél erre az állításra), és az ember mindenevő státuszban van jelenleg. Szóval nem a húsevők vannak a tápláléklánc csúcsán.

2021. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Hát erőben mindenképp.

Én nem zárnám össze magam egy tigrissel úgy, hogy nincs nálam egy puska

2021. máj. 21. 13:11
 23/28 A kérdező kommentje:
de ha te erre képes lennél akkor őszintén gratulálok
2021. máj. 21. 13:12
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Már miért kellene, hogy összezárva legyél egy tigrissel? Édes istenem, te tényleg annyira hülye vagy, amennyire mutatod magad...

Ennyi erővel egy csirke is erősebb nálad, mert ha be lennél betonozva, és csak a szemed lenne fedetlen, akkor simán ki tudná csípni a szemedet. Vagy egy méh is erősebb nálad, mert ha belerepül a torkodba, akkor ott halsz meg a fulladástól...

Nyilván minden állat esetén van olyan élethelyzet, ahol föléd tud kerekedni, de nem ez a mérvadó, hanem az, hogy ha mindkét fél egyenlő esélyekkel indul (vagyis tudásához mérten cselekedhet), akkor melyik kerül ki győztesen, és erre a válasz nyilván az ember.

2021. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Pruty ***** válasza:
Majdnem olyan okos család vagytok, mint Martinék.
2021. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, teljesen neked adok igazat, egyre viszont szeretnélek megkérni! SOHA többet ne írd le azt, hogy az oroszlán elkapja a gepárdot. A gepátd ugyanolyan ragadozó mint az oroszlán, ráadásul jóval nagyobb sebességgel képes futni. A gepárd NEM tápláléka az oroszlánnak. Tudom, hogy nem ez a lényeg, elsőre elírásnak gondoltam, de aztán újra leírtad, így már zavaró és tényleg butának tűnsz tőle.

Sajnos ötletet nem tudok adni, hogyan győzhetnéd meg őket. Az ilyen vérvegák nem igazán győzhetők meg, észérvekkel sem. Ha van nagyszülő, aki mondjuk nem vega, akkor esetleg járj hozzá gyakrabban és egyél ott.

2021. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Nem tudom, hogyan alakult ki egy ilyen ostoba vita egy ilyen egyszerű kérdésből.
2021. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

a vegánoknak semmi közük ahhoz ha szereted a húst és a húsevőknek sem ahhoz ha a másik csak zöldséget eszik, én azt utálom mikor mondja, hogy ő vegán aztán elkezd halat enni XD volt nem egy ilyen a társaságban és nem fogta fel, hogy a hal is ennyi erővel érző állat :S

Komolyan nekünk tolerálni kell ha ő vegán, de amint én húst eszek már bunkó vagyok amiért előtte eszem a húst, bezzeg ennyi erővel hánynom kell a brokkoli szagától és én is beszólhatnék a vegánnak, mégsem teszem mert volt gyerekszobám és nem vagyok rohadt büszke arra hogy húsevő vagyok, bezzeg a vegánok elalélnak néha maguktól, mert állatokat "mentenek"...

2021. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!