Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Mostmár elegem...

Mit csináljak? Mostmár elegem van a szüleimből 16.F

Figyelt kérdés

Apum meg anyum vegetáriánus és ezt minden áron rám akarják erőltetni mert az állatok érző lények és mi se akarnánk azt, hogy csak úgy levágjanak és megegyenek minket.

Ezt én nagyon egyszerűen megcáfoltam azzal, hogy minden faj ami létrejön eszik és öl, hogy biztosítsa az életben maradását és az ember is ezt csinálja csak ezt tovább fejlesztette, hogy nem vadászik feltétlenül hanem haszon állatokat tart amiket idővel elfogyaszt. Az oroszlán is elkapja a gepárdot mert ha nem kapja el akkor éhen fog halni.

És mi is ugyanúgy egy faj vagyunk akiknek mint minden fajnak élelemre van szükségünk, hogy életben maradjunk és ezért ölnünk kell (nem mellesleg egyébként a növények is éreznek fájdalmat csak ezt nem tudják kifejezni mint mondjuk egy disznó).

Amikor ezt visszamondtam nekik akkor csak kaptam nagyívben, hogy én egy gyilkos vagyok meg gyűlölöm az állatokat meg, hogy akkor vágjam le akár kutyánkat is.

Na mind1 ez régebben volt de most jött el a tetőpont.

Egyedül voltam itthon és rendeltem KFC-t saját pénzből és megtalálták a a papírt a kukában és kishíján nekem ugrottak, hogy ezt hogy képzeltem.

Mostmár tényleg kezd nagyon elegem lenni.

Miért kell valakire így erőltetni valamit?


2021. máj. 20. 22:54
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
87%

A szüleid ritka nevetséges majmok.

Ne engedj nekik, fiatal vagy, lázadó kor. 16 évesen nekem már nem mondta meg senki, mit zabáljak, állj te is a sarkadra.

2021. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Argloss ***** válasza:
100%

Az ő nézeteik szerint a húsfogyasztás helytelen dolog és azt gondolják, hogy ezzel a viselkedéssel a helyes útra térítenek.

Mondjuk a vegán életmód sem jelenti azt, hogy nem hal meg miattuk egyetlen állat sem, hiszen a mezőgazdaság jelentős területet vesz el az élővilágtól, az ott használt vegyszerek mérgezik is a környezetet, illetve a teljesen kiegyensúlyozott vegán étrendhez import dolgokat is kell enni, szóval bőven hozzájárulnak így is az állatok halálához, de valószínűleg ilyen szinten már nem gondolnak bele ebbe.

Egyelőre mást nem nagyon tudsz csinálni, mint alkalmazkodni a helyzethez, aztán később élheted az életedet ahogyan akarod. Meggyőzni nem nagyon fogod őket.

2021. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
3%
Amíg nem vagy 18 addig azt kell csinálnod amit a szüleid mondanak és kész.
2021. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid nevetségesek, annak idején volt egy tudományos teszt ahol a gyilkosság helyszínén levő növényre rákapcsoltak érzékelőket és több embert is bevittek a szobába. A kütyü nem mutatott semmit,de amikor a gyilkost eresztették be a kütyü mutatói kiakadtak, szóval igen a növények is éreznek ennyi erővel. Akkor mostantól a szüleid majd levegőn fognak élni?:P

[link]

2021. máj. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%

Ez ugyanolyan mint az igazi karácsonyfa helyett műfenyő, hogy ne vágják ki a fákat... Ember, azokat a fákat azért termesztik, hogy kivágják őket, ugyanúgy mint a haszon állatokat. Ha nem enne ennyi ember húst, nem lenne ennyi haszonállat se.

Nincs itt szó gyilkosságról, csupán az emberi szervezetnek szüksége van a húsra!! Nem növényevők vagyunk... Fejlődő szervezet vagy, főleg ha sportolsz is, muszáj húst enned! Különben nem fejlődsz. A vegánság butaság. Persze, egyen sok növényt az ember, de a hús kihagyhatatlan tápanyag! És főleg ezt ráderőszakolni... Mit szól a nagymama?

(Ja és azt hozzáteszem hogy a Biblia szerint is az állatok azért vannak, hogy megegyük őketőket. Ezt ki lehetne jobban fejteni, de akit érdekel, utána néz 😉)

2021. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
26%

Na, sikeresen összejött a két vegafasiszta a tudálékos hülyegyerekkel... Szép család vagytok.


A vegetarianizmusról nem fogok vitát nyitni, mert azt mindig mindenki jobban tudja. Én húsz éve vega vagyok, és nem, nincs szükségem húsra. Velem azért cirkuszoltak annak idején, mert hogy képzelem, hogy nem eszem húst. Amikor magamnak kezdtem főzni, először anyám azért ordibált, mert "tönkreteszem az edényeit" (tudniillik a lábas szétesik, ha nem tesznek bele döglött állatokat), aztán stikában húst próbáltak keverni a kész kajámhoz, hogy rászorítsanak a húsevésre. Végül elköltöztem, és azóta békében vegetáriánuskodom. Dehogy kihagyhatatlan tápanyag, LOL...

2021. máj. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

köszönjük 6-os

gondolom úgyis nézel ki a vega életeddel mint egy fogpiszkáló.

Ezaz egyik.

A másik pedig, hogy ezzel még úgy nem lenne gond ez a te döntésed ha így jól érzed magad oké rendben.

De én attól még szerintem szerethetem a húst

2021. máj. 21. 00:37
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
na és 6-os te élvezted hogy a te szüleid meg a húst erőltették? Itt ugyanez van csak zöldség terén, a kérdezőt is arra akarják kényszeríteni amit nem akar, szóval Te ezt pont hogy átérezhetnéd...
2021. máj. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Azt eszel amit akarsz. A szüleid se épeszűek, hogy rád erőltetik a meggyőződésüket.


Szerintem nem érdemes vitatkozni velük ha eddig sem sikerült. Bólogass amikor magyaráznak, engedd el a füled mellett. Én a helyedben eljárnék enni barátokkal beülni a kfc-be.

2021. máj. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
25%
7-es, ha úgy néznék ki, ahhoz sem lenne közöd, de amúgy 44 évesen 94 kiló vagyok, 183 centi, és napi szinten sportolok, szóval nem biztos, hogy tápanyaghiányom lenne. Egyébként azzal kezdtem a hozzászólásom, hogy nem nyitok vitát. Inkább köszönd meg, hogy hozzászóltam az ostoba kérdésedhez, te nagyképű tacskó!
2021. máj. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!