Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom lánya túlságosan...

A párom lánya túlságosan ragaszkodó vagy csak én érzem úgy?

Figyelt kérdés

11 éves és heti 3-4 napot van nálunk. Ha itt van és az apja is itthon van, le sem lehet róla választani, mindenhová követi, szó szerint mindenhová. Arról már letettem, hogy ilyen napokon kettesben legyünk és azt is megértem, hogy szereti, de legalább pár percre békén hagyhatná. A páromat is zavarja, de ha szól csak hiszti és dráma lesz. Az anyuka szerint ez teljesen természetes, hiszen a lányuk szereti őket.

Ez csak szerintem túlzás? Mit tehetnénk?


2021. ápr. 29. 16:30
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
72%
Hiszti vagy sem ki kell állnia magáért és nemet mondani. Ez van már nagy lány és nálatok mások a szabályok.Zuhanyozni most már fura, wc teljesen magán szféra és te semenj nappaliba aludni hanem húzd meg a határt. Lesz hiszti, de ez van nehogy a nyúl vigye a puskát.
2021. ápr. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
40%

"Elfogadni hogy van, nem kell szeretni?"


Bocs, 13-as, én a szeretni szót és a kell szót nem tudom értelmezni együtt.

2021. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
83%

Meg kell tanulni nem-et mondani, és nem szabad félni a saját gyerektől. Lehet, hogy 2-3-szor kicsapja a hisztit meg a drámát, később meg már megszokja, hogy nem mehet mindenhova.

Azért hisztizik/drámázik, mert tudja, hogy ezzel elérheti azt, amit akar.

2021. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
56%
Álljatok ki magatokért! Nehogy már egy 11 gyerektől függjetek. Fog hisztizni, de ha tényleg ennyire zavar, akkor mondjátok meg nenki, hogy ez így nem mehet tovább, és zavar titeket
2021. ápr. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Születése óta ismered a párodnak a lányát? Azt hogy?
2021. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
72%

Felnott no letedre egy gyerekre vagy feltekeny? Ez eleg gaz

Mikor csalados f.ba ultel nem szamoltal ezekkel a dolgokkal?

Ezt vallaltad akkor ne panaszkodj. Teljesen termeszetes hogy az apja szereti azt a kislanyt. Jol is nezne ki ha nem vinne magahoz csak mert teged zavar. Nem a gyerektol kell megvalni hanem toled.

Mondom ezt ugy, hogy halalom ha valahol a gyerek az ur es mindenki a gyerekhez kell igazodjon. De nalatok nem errol van szo. Veletek alszik talan hogy sose tudtok kettesben lenni? Mert azt megertem ha zavar. De nappal ne haragudj mert ne lehetne az apjaval az a szegeny kislany? Bele se gondolsz neki milyen h elvaltak a szulei? Biztos neki is furcsa hogy lepten nyomon ott egy idegen no az apja korul..

2021. máj. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
69%

Utolso vagyok, tartozok egy bocsanat keressel, tul hamar itelkeztem, most latom mit irtal az egy agyban alvasrol..

Hat ez tenyleg nem normalis

A kislany anyja a hibas ebben

Nem lehet h azert valt el tole a parod mert akkor is a gyerekekbe volt bujva veluk aludt stb?

Meg a wcre bejarkalas is beteges

Igy mar megertelek bocsi meg egyszer😆

2021. máj. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!