Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom lánya túlságosan...

A párom lánya túlságosan ragaszkodó vagy csak én érzem úgy?

Figyelt kérdés

11 éves és heti 3-4 napot van nálunk. Ha itt van és az apja is itthon van, le sem lehet róla választani, mindenhová követi, szó szerint mindenhová. Arról már letettem, hogy ilyen napokon kettesben legyünk és azt is megértem, hogy szereti, de legalább pár percre békén hagyhatná. A páromat is zavarja, de ha szól csak hiszti és dráma lesz. Az anyuka szerint ez teljesen természetes, hiszen a lányuk szereti őket.

Ez csak szerintem túlzás? Mit tehetnénk?


2021. ápr. 29. 16:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
83%
Nem túlzás. Szegény kislány.
2021. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Savlekotő ***** válasza:
22%
Az anyuka szerint ez teljesen természetes,Akkor lehet ő van a háttérben a kislány meg a megnyúlt csápja akit manipulálva felhasznál aki nem is tudja h anya felhasználja h közétek álljon egy percetek se legyen kettesben,és ellened beszél duruzsol,sajnos sok ilyen nő van akik a gyereküket használják fel ilyen célokra amit később a gyerek szív meg..
2021. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%
Lassan jön a tini kor és leválik róla. Sőt.
2021. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
93%

Nem túlzás. Az én lányom 12. Nem vagyunk elvalva. De most hogy hónapok óta online oktatás van és mi is itthon vagyunk home office-ban, állandóan velünk van... Természetes.


Nála meg pláne, ha nem is látja minden nap.


Ez el fog múlni pár év múlva, inkább kerülni fog mindneki majd.

2021. ápr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg, nagyon szereti az apját (én is apás voltam), de ahogy jönni fog hamarosan a tinikor úgy fog egyre jobban le"szakadni" róla. Kb. 1-2 esetleg 3 év és nem lesz ilyen probléma.
2021. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
82%
Addig örüljön a párod amíg ilyen a kislány,a szavaidból úgy érzem te nem szereted a lányt.
2021. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen normális. Amint elkezd kamaszodni, le fog róla szakadni.
2021. ápr. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
56%
6-os, miért kellene szeretnie? Elfogadja, ennyi.
2021. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
63%
De nem is fogadja el
2021. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
30%
Miért, az elfogadni mit jelent? Tudomásul veszi, hogy van, és ott van. Nem kell többet belemagyarázni a kérdésbe, szerintem.
2021. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!