Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A párom lánya túlságosan...

A párom lánya túlságosan ragaszkodó vagy csak én érzem úgy?

Figyelt kérdés

11 éves és heti 3-4 napot van nálunk. Ha itt van és az apja is itthon van, le sem lehet róla választani, mindenhová követi, szó szerint mindenhová. Arról már letettem, hogy ilyen napokon kettesben legyünk és azt is megértem, hogy szereti, de legalább pár percre békén hagyhatná. A páromat is zavarja, de ha szól csak hiszti és dráma lesz. Az anyuka szerint ez teljesen természetes, hiszen a lányuk szereti őket.

Ez csak szerintem túlzás? Mit tehetnénk?


2021. ápr. 29. 16:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
76%
Ahan tehát sugallhatja a gyerek fele ezek szerint hogy csak egy kolonc? Kedves kérdező ha zavarja a párod a lánya ne vigye el olyan gyakran.
2021. ápr. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
85%
Legközelebb ne válassz gyerekes pasit. Pont.
2021. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
86%

Elfogadni hogy van, nem kell szeretni?

Férjemnek van egy kislánya egy előző házasságból. Ha akarnám se tudnám nem szeretni. A férjemhez tartozik, belőle van. El sem tudom képzelni milyen lehet az a család ahol nem szeretjük, hanem elfogadjuk egymást.

Mellesleg mikor gyerek voltam, apámnak volt egy élettársa, aki imádott minket tesómmal. A kapcsolatuk véget ért, de a mai napig tudunk egymásról.

2021. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
90%
14-es: akkor ti szerencsések vagytok.
2021. ápr. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
10%
Az a kiskölyök egy ostoba. Azt hiszi csak övé apucika... Szánalmas.
2021. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
80%
Utolso,11 eves gyerekrol van szo. Ha 18 lenne,akkor talan igazat adnek neked,de igy leostobazni egy 11 evest..
2021. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
76%
Baratnomnek a huga 10 eves es imadjuk egymast.Mindig a nyakamon van,de nem tudnam megmondani,hogy hagyjon minket. A kisugarzasa megtolt szeretettel es ujra gyereknek erzem magam.Engem nem zavarna,mert tudom,hogy este csak ketten vagyunk.
2021. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
40%
Egy igazi gonosz mostoha vagy. Mint Hófehérke apjának a felesége a mesében. Én gyűlölöm a második feleségeket. Mind ilyen ronda lelkű. Ha meg csak egy használt pasit tudtak fogni maguknak (mert vadonatújat nem sikerült), ha csak a second-hand üzletből tudtak férjet venni, akkor viseljék el ennek az összes konzekvenciáját. Ja, drágám, ha első körben nem kellettél új pasinak, csak használtnak, akkor ne nyüszíts!
2021. ápr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
17%
Mert az apucikácskák csak a kölykeikkel vannak elfoglalva, az új asszony meg azért kell, hogy legyen kit b*szni.. Talán ezért olyanok, amilyenek.. :)))))
2021. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
21%
16os miért az aktuális suncika hiheti hogy csak övé a dákesz?
2021. ápr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!