Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez erőszaknak...

Szerintetek ez erőszaknak minősül, vagy túlreagálom a helyzetet? 17/l

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden... Anyám sose volt egy prűd típus, rengetegszer szexeltek úgy hogy mellettük aludtam, és olyan hangosan nyögtek hogy felkeltem rá, csak féltem hogy lecsesznének ezért nem mertem szólni. Mikor rájöttek hogy elkezdtem maszturbálni elmondták a nagynénémnek és a nagybátyámnak is, és kb közröhely tárgya lett. Mikor anyámnak szeretője lett, elmondta hogy vele mennyivel jobb a szex, mert apámnak milyen kicsi, hiába mondtam hogy hagyja abba mert nem vagyok rá kíváncsi. Na de ennyi háttértörténet elég, a lényeg az, hogy mostanában apám rendszeresen a seggemhez, combomhoz ér, ritkán a mellemhez is. Ha szólok neki hogy ne csinálja akkor tagadja. Elmondtam anyának, és közölte hogy ne hordjak sokat mutató ruhákat. Bő piszoma gatyát szoktam hordani, bő felsővel... szóval kétlem hogy ez az én hibám lenne. Mindegy, miután ezt közölte elment egy hétre a szeretőjéhez, kb itthagyott engem a kanos apámnak? Plusz apámnak sokszor van erekciója a közelemben... Szerintetek ez így normális? Mit kéne tennem? Úgy érzem anyámat egyáltalán nem érdekli mi lesz velem. Ha egy tanárnak elmondom mit tudnak csinálni? Nevelőszülőkhöz adnak? A perverz kommentek pls kíméljenek, én ezt egyetlen percig se élveztem, hányni tudnék az egésztől, és kb rettegek ha ki kell mennem a szobámból. Előre is köszönöm ha valaki végigolvassa és válaszol.

2021. ápr. 25. 15:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, de tényleg el kéne mondanod. Rokonaid vannak a szüleiden kívül?

Nane.hu telefonos segélyvonalán is érdeklődj!

2021. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
99%
17 évesen nem sokra mennél a nevelőszülőkkel, mire elintéződne, nagykorú lennél. Egyedül a költözés a megoldás. barátnőhöz, barátodhoz, rokonhoz, bárkihez.
2021. ápr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
95%

Szerintem felhívhatnád innen valamelyik számot:

[link]


Ők tudják pontosan megmondani mit kéne tenned és, hogy egyáltalán mit tehetsz ilyen helyzetben szerintem.

2021. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
Szerzel valakit, akihez költözhetsz. (Ha azt írod, senkid sincs, se rokonod, se barátaid, tudjuk, hogy kamu a beírásod.) Utána leülteted a szüleidet, és közlöd velük, hogy apád f.sza folyton feláll rád, válasszanak: vagy nem szólnak bele a költözésedbe, vagy feljelented apádat szexuális zaklatásért, anyádat pedig beleegyező bűnrészességért.
2021. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Az a "baj", hogy ez így még nem bántalmazás, nem erőszak. De az lesz előbb-utóbb.
2021. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályfőnöködnek is szólhatsz! Minden suliban van gyermekvédelmi felelős, és ők is tudnának segíteni! Nagyon nem okés ami ott folyik! Szexuális zaklatás, anyád meg apád is alkalmatlanok a szülői szerepre! Van olyan családtagod, akihez eltudnál menni? Egy normális nagymama pl? Esetleg barátok közül valaki?
2021. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Egyértelműen nem normális. Nem te tehetsz róla, és köze nincs ahhoz, hogy milyen ruhát viselsz, erről az apád tehet! NANE-t hívd fel!
2021. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
39%

Emberek, kérlek Titeket. Valakit csupán a szó kincse avagy a kommunikációs kézsége alapján ne próbáljunk behatárolni.

Tegyük fel, hogy igaz amint mondd. Tehát valóban rendelkezik ilyen, igen is nagy jelentőséggel bíró problémával. Mi a megoldás?

Alapvetően ismerni kéne a fellelhető és igénybe vehető körülményeket. Deviszont! Ha nincs kihez fordulni akkor máris csökken a lehetőség.17 éves. Aligha tehető képes. Kereset nélkül, nagykorú alapvető jogai nélkül, egyedül jelenleg nem sokra képes.

Bár, Apuka az tényleg egy eléggé alkategóriás ember. Meg még hozzávetőlegesen az Anyuka se mérföldekkel jobban teljesítő szülő.

Kedves Kérdező, a rokoni segítség valóban egy remek opció lenne. Persze ha van. Meg ha az Ő részükről is lenne potenciál Te feléd. Tehát ha gondozásba vennének.

Figyelj, azt tudom mondani, hogy éld túl. Hidd el, nem fog örökké tartani. Konkrét megoldással nem tudok szolgálni.

Ohh és igen. Jut eszembe mint példáúl Kedves 9-es és 2-es!

Jómagam is mindössze, 17 éves Fiú vagyok.

Kérdező, ha úgy érzed, hogy beszélgetni Szeretnél vagy bármi megközelítő, Én itt leszek. Írhatsz privátban ha úgy érzed.


Szép napot mindenkinek!

2021. ápr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Akkor tiszta sor, a nagybácsi. ha ezek vissza akarnak vitetni, akkor jelzed a rendőrnek, hogy mik történnek otthon.
2021. ápr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, aki normálisan válaszolt. Akkor az lesz a legjobb, ha a nagybátyámhoz költözök.
2021. ápr. 25. 15:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!