Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez erőszaknak...

Szerintetek ez erőszaknak minősül, vagy túlreagálom a helyzetet? 17/l

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden... Anyám sose volt egy prűd típus, rengetegszer szexeltek úgy hogy mellettük aludtam, és olyan hangosan nyögtek hogy felkeltem rá, csak féltem hogy lecsesznének ezért nem mertem szólni. Mikor rájöttek hogy elkezdtem maszturbálni elmondták a nagynénémnek és a nagybátyámnak is, és kb közröhely tárgya lett. Mikor anyámnak szeretője lett, elmondta hogy vele mennyivel jobb a szex, mert apámnak milyen kicsi, hiába mondtam hogy hagyja abba mert nem vagyok rá kíváncsi. Na de ennyi háttértörténet elég, a lényeg az, hogy mostanában apám rendszeresen a seggemhez, combomhoz ér, ritkán a mellemhez is. Ha szólok neki hogy ne csinálja akkor tagadja. Elmondtam anyának, és közölte hogy ne hordjak sokat mutató ruhákat. Bő piszoma gatyát szoktam hordani, bő felsővel... szóval kétlem hogy ez az én hibám lenne. Mindegy, miután ezt közölte elment egy hétre a szeretőjéhez, kb itthagyott engem a kanos apámnak? Plusz apámnak sokszor van erekciója a közelemben... Szerintetek ez így normális? Mit kéne tennem? Úgy érzem anyámat egyáltalán nem érdekli mi lesz velem. Ha egy tanárnak elmondom mit tudnak csinálni? Nevelőszülőkhöz adnak? A perverz kommentek pls kíméljenek, én ezt egyetlen percig se élveztem, hányni tudnék az egésztől, és kb rettegek ha ki kell mennem a szobámból. Előre is köszönöm ha valaki végigolvassa és válaszol.

2021. ápr. 25. 15:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
68%
És semmi aggályod nincs, hogy befogad e??
2021. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%
Hivj fel mindenképpen egy segelyvonalat! Nem biztos hogy osztalyfonoknek érdemes szólni,mert ha véletlenül kitudódik az iskola ettől fog zengeni. Anonimkent erdeklodj telefonon keresztül mit is lehet ilyenkor tenni! Ha tudsz valakihez menni minél előbb költözz el,mert ez csak rosszabb lesz... kitartast!
2021. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%

Tényleg hívd fel valamelyik segélyvonalat, én is a nane-t ajánlom!

(És igen, ez már bántalmazás. Szexuális bántalmazás mégpedig, hiszen ez sokkal tágabb kategória, mint a nemi erőszak. Szexuális bántalmazás a nemi erőszak is, de a fogdosás is, meg az is, ha direkt melletted szexelnek, vagy olyan szexuális tartalmú beszélgetésbe kényszerítenek, amit nem akarsz.)

2021. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Hintalovon gyermekjogi alapitvany - irj rajuk facebookon vsgy hivd fel oket vagy a kek vonalat.
2021. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%
12 es! Tanárként dolgozom, nem tudódik ki tanártól a gyerekek felé ilyen! Nyugodtan szólhatsz az ofőnek is, vagy annak a tanárnak, akiben megbízol! A suliban dolgozik iskola pszichológus is, szociális munkás és gyermekvédelmi felelős, nyugodtan kérj segítséget az iskoládtól is!
2021. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
15 Tanára válogatja, sajnos.
2021. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
51%
Vótmá pár napja ugyanez v hasonló... sztem törölték is...
2021. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
57%
Làtom mindenki beszopta ezt a gyenge kamut.
2021. ápr. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
67%
Amit a jelentésem ellenére nem töröltek.
2021. ápr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
61%
19: viszont egy csomó olyat töröltek, ami rámutatott arra, hogy kitaláció...
2021. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!