Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet ebben a helyzetben...

Mit lehet ebben a helyzetben tenni?

Figyelt kérdés
Anyukám folyton mondja, hogy be kell oltatni magunkat. Amikor mondom neki, hogy én nem szeretném, akkor olyanokat mond, hogy inkább meghalok a vírustól, mint hogy beoltassam magam? Meg, hogy én h***e vagyok, be kell oltatni. Nem fogadja el a véleményem, állandóan össze veszünk.
2021. ápr. 7. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Kérdezd meg, hogy az elmúlt egy évben, amíg nem volt oltás, hányszor haltál meg.
2021. ápr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
86%
Hány éves vagy? 18 év alatt nem adnak.
2021. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Igaza van
2021. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Politika után a magyaroknál ez a legmegosztóbb téma otthon.. Mindig kell valami, amin össze lehet ugrani.

Én szóba se hoznám vagy nem reagálnék rá, ha szóba kerül. Én dolgom, hogy mit teszek.

2021. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
Anyukád félt téged. Ha nem vagy annyira ellenszenves az oltással, esetleg oltasd be magad az ő kedvéért. Meg fog nyugodni, és nem kell hallgatnod tovább a siránkozását.
2021. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
77%
Próbáld nyugodt hangnemben elmagyarázni a döntésed okait, ha legközelebb szóba jönne a téma. Próbáld megértetni vele; elég tudatos (és idős?) vagy már ahhoz, hogy saját döntéseket hozz meg és felelősséget vállalj az életedért. Ti két különböző emberek vagytok és természetes, ha nem mindenben értetek egyet. A lényeg az, hogy emberként kezeljétek egymást és hogy el tudd mondani, hogy miért döntöttél így. Végső soron egy értelmes vita alakulhat ki belőle, ahol, ha jól álltok hozzá, akár düllőre is tudtok jutni, és előfordulhat, hogy valamelyikőtök meggyőzi a másikat.
2021. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
"oltasd be magad az ő kedvéért" - azért ez egy csúszós lejtő, mert utána egyre több dologért fog hisztizni, ha látja, hogy a "kedvéért" megcsinálod, csak nyugodjon le.
2021. ápr. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

En sem szeretném, a családom sem. A párom családja viszont nagyon félnek...és nálunk is állandó téma és veszekedés van belőle..( be sem jönnek a házunkba , csak ha hoznak valamit is a kapu előtt maszkban..szerintem ez már beteges...)


Nyugodtan elmondtam neki hogy saját döntésem hogy nem oltatom be magam. Túl hamar kész lett, nem végeztek annyi kísérletet , nem bízom benne. Főleg hogy egyik pillanatban az Astra vérrögöt okoz, utána meg teljesen biztonságos.

De minden hétvégén felhozza.

Mi is kapjuk a zsarolást állandóan de próbálj vele türelmes lenni..

2021. ápr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Leszarod azokat, akik belövetik magukat egy kísérleti szarral, és te nem teszed ezt. Ezt lehet tenni.
2021. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
18 év alatt nem oltanak, ha pedig elmúltál 18 hazudd azt hogy regisztráltál
2021. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!