Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukam mindenert szinte...

Apukam mindenert szinte leszol vagy velemenye van barmit mondok. Meg tegnap is mondtam egy sorozatot amit nezek es ahoz is mondott veleemenyt hogy azt nemjo nezni mert ez es ez. Miert ilyen?

Figyelt kérdés
Mar elakarnek koltozni csak nemtom nincs eleg penzem vagy nemtom :( eppen annyi h egy kis lakast de meg most fogok majd viszgazni.
2021. márc. 24. 10:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%
Ezek szerint mindenki hülye akinek nem tetszik a sorozatod.
2021. márc. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
11-es: Tanulj meg szöveget értelmezni, ez csak egy kiragadott példa volt a sok közül.
2021. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

"Ha én váltottam volna az álláspontom szöges ellentétére, akkor Ő is... Vagyis ha helyeseltem az sem volt jó, mivel nem a téma volt a lényeg sosem."


Ezt én is tapasztaltam, ha valamit vitatkozott velem aztán később én is valamiben úgy gondoltam mint ahogy ő is (és persze még sokan mások), akkor se lett jobb mert ha olyanja van muszáj kötekednie akkor is ha nincs is mibe. Nem a téma a lényeg hanem valami hülye kényszer ez náluk ilyenkor.

2021. márc. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hat csak rosszul esnek ezek en hiaba allok ki magamert mindig ezvan
2021. márc. 24. 12:55
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Az ténylegesen nem fog segíteni. A legegyszerűbb lehet, ha ráhagyod ilyesmikkel: "Igen, lehet.", "OK.", "Biztos", stb. - hátha egy idő után leszokik róla.
2021. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
21%
Gondold azt hogy ilyenkor biztos nagyon viszket valamije, vagy fáj valamije vagy be van állva a nyaka tiszta görcs az egész ember, és azért csinálja.
2021. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Vannak ilyen okostojások, akik szeretnek mindenbe beleszólni. És megértem az érzéseidet, valóban idegesítő lehet! De te csak halgasd meg, és amint tudod, zárd le a beszélgetést. Mondd, hogy pisilned kell, vagy határidőre le kell adnod valamit stb.
2021. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!