Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire rossz ez a terv? Ha...

Mennyire rossz ez a terv? Ha bevetném, akkor leállna anyám a témáról?

Figyelt kérdés

Anyám tíz éve, azaz nyolc éves korom óta kissebb-nagyobb időközönként, hosszabb-rövidebb időtartamúan azzal csesztet, hogy szerinte én tuti a saját nememhez vonzódok. Alapvetően nem a feltételezéssel van bajom, hanem azzal, hogy ő ezt elítéli, és a francnak sincs kedve a gyűlölködő megjegyezéseket és a fröcsögést hallgatni. Egyébként nem vagyok leszbikus, csak senkivel nem akarok párkapcsolatot, nem tetszik nekem senki, hál istennek én se senkinek, ráadásul néha a baráti öleléseket is nehezen viselem, mint fizikai kontaktust, anyám meg ezt nem fogja fel, csak kifogásnak tartja. Normális hangnemben nem tudtam leállítani a témáról így úgy döntöttem, hogy ha megint rákezdi bizonyítani, hogy én tuti leszbikus vagyok, akkor kicsit kiakasztó válaszokat fogok adni. Úgyis egy kalap kaka a kapcsolatunk, meg ebből a témából mindenhogy vita van bármit mondok, akkor inkább mondok olyanokat, amin még meg is sértődik, hátha akkor elakad a témáról. Például mondhatnék olyanokat, hogy azért nem jönnék össze nővel, mert mi van ha egy anyámhoz hasonló személyiségűt fogok ki, vagy ha nagyon radikális kedvemben vagyok akkor megpróbálom rábizonyítani, hogy igazából ő leszbikus és nem én, mert ugye az kiabál, akinek ég a háza.

Jelenleg az gondolom, hogy a kapcsolatunkon nagyon sokat már úgy sem lehet rontani, és eddig mindent megpróbáltam, hogy akarjon le a témáról, de véglegesen még nem unta meg. Tehát már próbáltam ignorálni, szépen elmagyarázni neki, összeveszni vele, de semmi. Jelenleg még csak azt nem próbáltam ki, hogy akkor megpróbálom direktben megsérteni, vagy egyenesen felé fordítani a feltételezést és bizonygatni, hogy igazából azért gondolja ezt rólam, mert magának nem vall be valamit.(Egyébként nem feltétlen gondolom anyáról, hogy meleg lenne, de amilyen homofób tud lenni, szerintem hatásos lenne ha felé fordítanám a saját feltételezését.)



Mit gondoltok? Érdemes lenne így leállítani a témáról? Működne ez?


2021. febr. 27. 10:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
KAMU! Egy 8évest tuti nem támad ilyesmivel az anyja!
2021. febr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Hülye kérdés lesz de miből vonja le hogy leszbi vagy? Fiúsan öltözködsz?

Valamint hány éves vagy? Lehet ha elszakadnál tőle és koliba/albiba mennél legalább kevesebbet látna és megoldódna a probléma

2021. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyád szimplán beteg.


NYOLC éves korod óta ezzel cs.sztet... uramatyám, ez nem normális.


Amint teheted, költözz el és vissza se nézz, én ilyen emberrel egy pillanatig nem tartanám tovább a kapcsolatot.

2021. febr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj, 11-es, meglepődnél a mostohaanyám a saját kilencéves fiának miket mondott és milyen hangsúllyal (teljesen irreális fxságokat, csak hogy levezesse valakin a benne felgyülemlett feszkót).
2021. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19%

11-es mond valamit. Tényleg egy nyolc éves gyereknél hogy kerül szóba, hogy melyik nemhez vonzódik? Mert kérdező azt írja, hogy nyolc éves kora óta mondogatja neki.


Másrészt sose értem, hogy zajlanak ezek a beszélgetések. Hogy nem lehet leállítani az elején? Ha csakazértis mondja, akkor helló, és az ember elvonul másik helyiségbe. Ha megsértődik, akkor majd elmúlik.

2021. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos messze nem elképzelhetetlen. Nekem is volt ilyen elmebeteg felnőtt az életemben aki a saját belső félelmét kivetítve ócsárol másokat. És vannak akiknél a gyerek szexualitása igen, már 8 éves korától fontos. Szomorú de igaz.
2021. febr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Sütiért vállalom a kamu pasi szerepet... :D
2021. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!