Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit tanácsolnátok...

Szülők! Mit tanácsolnátok ebben az esetben a gyereketeknek? Hogyan viszonyulnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok és már idén végeztem volna, de csúsztam egy félévet és inkább úgy döntöttem, hogy passziválom is a most következőt. Ennek több oka is van, úgyhogy ezt most nem részletezném. A szüleimnek alapvetően semmi problémája nincsen a helyzettel, megértik, elfogadják és támogatnak. A részükről semmiféle kérdés, probléma, aggály stb. nem merült fel. Viszont én picit meg vagyok zuhanva és nem nagyon tudom, hogy most mégis mit kezdjek magammal. Én már csak magam miatt sem szeretnék itthon ülni ölbe tett kézzel, mindenképpen hasznosabban szeretném eltölteni ezt az időszakot és erre keresek lehetőséget (munka, tanfolyam, szórakozás és minden egyéb). Csak igazából szinte mindig abba futok bele, hogy ehhez és ehhez pénzre lenne szükség, és úgy alapvetően szinte maga az élet minden szegmense is pénzbe kerül. A szüleim támogatnak anyagilag és minden költségemet fedezik, de mindig felmerül bennem, hogy én ezt a jelenlegi helyzetben elfogadhatom-e vagy mennyire helyes, ha pénzt kérek tőlük bármire is. Szívesen dolgoznék és a munka ezt a kérdést meg is oldaná, viszont egyelőre nem találtam semmit és félek később sem fogok (ugyebár nincsen sem végzettségem, sem szaktudásom, sem tapasztalatom és egy pici vidéki településen élünk).
2021. febr. 3. 17:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10-es: nyelvszakos vagyok és az is bölcsész... Igaz, ott suli mellett lehet maszekolni, ha olyan nyelvről van szó, amire van igény-angol, spanyol, német, stb.-.
2021. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!