Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves korig számít még...

Hány éves korig számít még "normálisnak" ha valaki a szüleivel él még? (Vagy ez nem ilyen egyszerű?)

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 20:43
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
55%
28.:Igen,igazad van,jó hogy nem kell csinálni semmit,de nekem ez elég,tényleg.Heath Ledger mondta a Brokeback Mountain-be hogy,ha nincs semmid,igényeid sincsenek,és ez tényleg működik.Jó,most ha pl. nem lenne internet,unatkoznék egy darabig,mert már ehhez is hozzászoktam,de erről is lelehet szokni ha nincs,régen se foglalkoztam vele,mással voltam elfoglalva,de ahhoz is hozzászoktam hogy már nincs,nehéz volt,meg természetesen nehéz valamiről lemondani,de ez is csak fejben dől el,és nem lehetetlen.Nem lenne az se lehetetlen hogy csináljak valamit,de nincsenek ilyen igényeim.
2021. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
90%

hát jó.

Azért idős korodról gondoskodj valahogy. Legalább nyiss egy magán nyugdíjat és a gyümölcsözésből tegyél be egy kis pénzt. Mert öregkorodra senki nem fog rólad gondoskodni semmilyen szinten.

2021. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
82%
27.:Ez is nekem szól?Odaírhatnád a számod,mert így elég rossz kisilabizálni.Nem albérletben vagyok,apám se akarja hogy csak legyen úgy üresen ez a ház,elhanyagolva,eladni nem akarja,rámhagyja ha ő meghal,szóval semmi értelme nem lenne hogy itthagyjam.
2021. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
85%

jaaa neked szól ez is.

Ne hagyd ott csak mondom, hogy öregkorodra majd intézz valamit.

Mert írtad, hogy édesapád most ellátja az alapvető szükségleteidet, de ha ő nem lesz - éljen sokáig - akkor magadnak kell valamit intézzél.

2021. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
71%
32.:Tudom hogy nem fog,tisztában vagyok vele,de akkor is úgy lesz mint most,elmegyek eladom,de én másnak nem adom oda a pénzt,hogy őrizzék meg,ha kamaztozna ha nem.Az első munkahelyemen is emlékszem még borítékba adták oda a pénzt,pedig az gyár volt,utánna már bankkártya kellett,és azért is vonnak le hogy levedd.Az a biztos ami nálam van.
2021. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
76%
34.:Hát de már írtam.Nem olvastad?Ugyanazt folytatom,amit most is csinálok vele.
2021. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
75%
ameddig végzel iskolával és utána vagy közbe megszeded magad egy albira vagy lakásra
2021. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen minőségben élsz a szüleiddel. Kiszolgált és eltartott csemeteként vagy egyenrangú partnerként laktok egy házban, közösen fizettek és intéztek mindent? Az első addig normális, amíg sikerül a saját lábadra állnod. Az utóbbi akár életetek végéig is, ha olyan házatok van, ahol gond nélkül elfér több generáció.
2021. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
92%

Nekem bátyám 34 éves sose költözött el. Anyám vesz neki mindent boltba se hajlandó elmenni a kiskirály. Még elpakolni se pakol maga után.


Nekem kellett volna segítség anyámnak itt kellett volna lennie 2 hétig ( 40km-re vagyunk egymástól) de beközölte, hogy nem mert a kiskirályra főzni kell, meg nem elég neki úgyse a kaja 2 hétig ... Mi lesz velem...


Akkor megy dolgozni ha épp kedve van. Anyám végzi a férfi munkát is a háznál, fűnyírás, favágás stb



Na ez a szint már gáz.

2021. jan. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy ebben a kontextusban mindig csak az a felállás él az emberek fejében, hogy a gyerek élősködik a szülein, az sose, hogy a gyerek azért marad, mert a szüleinek szüksége van a segítségére.

Amúgy nem életkor, hanem élethelyzet és otthoni feladatvállalás függvénye.

2021. jan. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!