Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves korig számít még...

Hány éves korig számít még "normálisnak" ha valaki a szüleivel él még? (Vagy ez nem ilyen egyszerű?)

Figyelt kérdés
2021. jan. 21. 20:43
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy összetett kérdés és mindig egyedileg kell vizsgálni adott embernél és életkörülménynél. Általánosan az én véleményem az, hogy a felnőtté válás utolsó lépése at, hogy vki önálló életet kezd, ezért sztem ez vhol 25-30 éves kor között meg kellene, hogy történjen. Sztem minél több idő telik el így a felnőtt létből, utána annál nehezebb, de azt is megértem, hogy nehéz a leválás. Viszont előbb-utóbb meg kell tenni és ez leginkább a gyerek miatt fontos, nem a szülő miatt.
2021. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
32%
18.:Az élet lényegét azt nem tudom,mindenkinek más,nekem ez jutott,elfogadtam.
2021. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
90%
nem jutott, te alakítod magadnak az életedet.
2021. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
32%
20.:Írásra gondoltam,de nem tudok fogalmazni,fejben megvan,de leírva már máshogy néz ki.És az élettapasztalaton kívül akkor se tudnék semmit írni,az lenne a címe,hogy:Egy jó ember rossz útra térése és vissza,vagy,Elbasztam,te ne tedd.
2021. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
82%
23.:Igazad van,ezt juttattam magamnak.
2021. jan. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
81%
egyrészt ez egy tökéletes cím.
2021. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
69%

Ha a jó a kapcsolat, szinte bármeddig okés, amíg nem tud saját lábra állni.

Saját láb az meg minimum hitelre lakás, és nem képmutató albérlet, amitől valaki elhiszi hogy saját lakása van, közben meg egy gazdag gazdagszik rajt röhögve azon, hogy valakinek 0 pénzügyi tudatossága van.

2021. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
68%

másrészt átcsap a monitoron az önkontroll és önsajnálat teljes hiányának pora és elkezdtem benne fuldokolni.

Akármikor foghatsz akármibe.

Rengeteg oktatóvideó van fent. Írásgyakorlatok. Ingyenes tanfolyamok. Van ismerősöm aki youtube-ról tanult meg táncolni. Van, aki zenélni.


Szóval vállalj felelősséget. Szerencsés ember vagy. Végtelen szabadidővel rendelkezel és internetelérhetőséggel. A kezedben van a világ.

Ha te nem kezdesz vele semmit, akkor az a te hibád egyedül, de ne pufogtass olyan közhelyeket, hogy ezt dobta a gép, meg elfogadtad, meg hasonló felelősséghárító dumák.

Szeretsz lustizni és hagyod kifolyni az életed a markodból.

Lábujjhegyen mész a sírig. Hát hajrá.

2021. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
59%
szerintem olyan 27
2021. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
62%
26.:Nagyon Szépen Köszönöm! :)
2021. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!