Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért terrorizal napi...

Anyám miért terrorizal napi szinten?

Figyelt kérdés
Nagyvonalakban el mesélem... Jelenleg a vírus miatt fel mondtam az albérletet és haza költöztem anyuhoz... 3 hopapig minden happy szuper. Na de... Nagyon sok nézet eltérés volt az utóbbi időben köztünk. Mindenbe bele szól, kotozkodik ezen a héten már napi szinten majdnem. Mások előtt egy tündéri 50es nő :) igen ám ezt nagyon szépen elő tudja adni. Nem rég ugrott nekem ismételten mivel hallom ugatott a kutyám ki ugrottam a tud öl, hogy már megint mit csinált és nekem formedt, hogy itt van mit keresem én őt állandóan, nem tud ki me ni a házból és röhög. A kutyám magam a pokolfajtat egyébként. Szóval képes ilyen nevetséges aprosagokert kostolgatni, kötözködni, bunkó lekezelo mód beszélni, viselkedni velem. Pont 2 évvel ezelőtt volt az utolsó párkapcsolatom... Neki nem volt szimpatikus. Meg szólta, le szólta már szinte együtt éltünk. Neki az sem tetszett mivel engem nem lát. De kérdem én ha ennyire utal és nem tud elviselni akkor miért nem örült inkább, hogy nem lát? A pasilya nekem jött mivel ismételten anyám nem bírt magával én vissza szóltam neki, rendőrségi fal ült a dolog. Na szóval... Nem tudom ki adott neki önbizalmat, egot, beszéltem olyan emberekkel akik ismerik és minde ki le volt döbbenve, hogy ő nem ilyen volt. Hát tényleg nem... Nem halylando velem kommunikálni, le néz stb... De egyik pillanatról a másikra.n27
2021. jan. 10. 21:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tetszik amit írsz azért mert nálad ilyen a családban nem fordult elő ez nem jelenti azt, hogy máshol nem! Na akkor tisztázzuk valamit! Nekem ott van több vállalkozásom is! Én vállaltam a felelősséget érte én dolgozom azért, hogy meg tudják élni, viszam az üzleteket és mi jogon szól bele, kotozkodott ott is? Másodszor!! Ha 20 év alatt itt értem anyám pasija alatt nem tudsz le ülni normálisan beszélni az elég sok mindent el árul nemigaz? Voltam talán 7-8 azóta vannak együtt, volt, hogy meg jelent nálunk és olyan beszolas megnyilvanulasai voltak felém, hogy nem egyszer bogtem el magam mert neki szár nPja volt! Ugye milyen hihetetlen???? Jajj ne haragudj nálatok nem volt ilyen azt sem tudod mit írsz milyen egy ilyen közegben fel nőni mikor azt meg akarja szabni neked hova menj dolgozni, kivel gyere ősze rád akár tukmalni olyan dolgokat is amihez egyáltalán nem fullik a fogad. Anno anyámmal el mentünk ketten pár napra Balatonra nyaralni egyszer csak még jelent és azt kellett hallgatnom fent az emeleten basza anyámat? Sokszor még úgy beszélt vele mint a kutyával? Sok esze van anyámnak is, hogy egyáltalán még vele van más már ki rakta volna mint macskát szarni. Jaj ne haragudj biztos hazudok igaz? Na ezek, hogy tetszenek neked?
2021. jan. 11. 12:35
 12/19 A kérdező kommentje:
Az utolsó exem apjával volt közös ismerőse és kerdezoskodik a családja után milyen család stb? Mi köze van hozzá? Én sem faggatozz ám soha, hogy a kicsi foacskaja kivel van együtt és milyen családja van a csajnak. És ez még nagyon a lightos. Mivel még húztam a határai át vele szembe ez nagyon nem tetszett neki. Sose tekintettem rá mint apa mert előbb kötöttem volna fel magam. Nem lakott soha sem velünk de majd ő dönti el mi lesz itt a lakásban és mi nem mi jogon? 😂😃 Jaj ne haragudj ez sem tetszett nekem ezt is szóvá mertem tenni. Nem tudom 20 év után kinél nem szakadt volna el a cérna pláne 8 éves kora óta csak tűrt és nyelt neki. Meg majd ő meg szabja hova megyek dolgozni, kivel jöjjek ősze. Vicc... Ez max a romakanal divat én és anyám sem az. Mostmar kezded kapisgalni? És ha ellen mertem szegulni neki már jött a cirkusz... :) te aki itt pálcát torsz az ember feje felett ismeretlenül, adna a jó isten egyetlen egyszer lennél a helyemben kíváncsi lennék mit szólna hozzá! :)
2021. jan. 11. 12:40
 13/19 A kérdező kommentje:
Anyámat non stop kerdezgette van e valaki ha van akkor ki csoda, és volt, hogy a kittortles előtt utoljára mikor beszéltem vele rá kérdezett nálam is vN e valaki mert anyám nem válaszol, mindig ki tért a kérdés elől. Mi köze hozzá? Ha anyám el is mondta neki akkor utána nálam faggatozott meg hallott ezt azt a azt. Normális? Minek úti bele ez is a dolgomba az orrát? Semmi köze ehez sem. Anyám rá vissza terve nem nem ütöttem meg de volt, hogy már nekem ugrott.
2021. jan. 11. 12:59
 14/19 anonim ***** válasza:

Mert ilyen ember.

Nem tudsz vele mit csinálni, a megoldás, hogy elköltözöl, amint lehet.


Nekem mostohaanyám ugyanez (de a saját édesapját is nagyon csúnyán leugatja, folyamatosan szabályozza, ordibál vele...), én nem is értem, apa hogy nem bolondult még meg mellette, én amint tudtam elköltöztem onnan.

2021. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%
Vigyázz utolsó 🙂! Mikor ezt én szóvá tettem ki lett töröltette a válaszom, és kaptam rá egy nagyon alpári választ ami ugyancsak töröltetve lett. Nem érdemes ebbe belefolyni 🙂
2021. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A "pasilya" résznél elakadtam
2021. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Költözz el, nem kötelező anyádnál lakni.
2021. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Érdekes én el tudtam olvasni amit a leányzó írt, nekem miért nem okozott gondot? Jjjjaaaa, hogy ti ide jártok a feles feszkot le vezetni és még tesztek rá egy lapáttal meg bele is rugtok kettőt hármat biztos ami biztos ugye? Ti semmire kellő sz@r csimbokok. Kivancsi lennék itt élő adjátok magatokat a való életben fuleteket farkatokat behuzkodva sirtok kis primitív ripacsok. Mert többet én sem nézek ki belőletek ezek után!!! És tényleg abban is igazat adok neki menjél szépen utogezsd máshol a mellkasod mert biztos te vagy itt a Jani. Na puszi sopredekek... Ezt az oldalt is szemelyi igazolvanyhoz kötnem, legalább az ilye. Primitív alja nem járna ide max pofaval ;) na puszi férgek
2021. jan. 11. 18:32
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi van troll, törölteted azt a választ, ahol leírjuk, hogy nevetséges vagy, hogy másik accountról próbálod magad védeni? 😂😂😂😂😂😂😂😂
2021. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!