Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan huszonéves, aki nem...

Van olyan huszonéves, aki nem tud még elköltözni és terrorizálja az anyja?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nem tudom magamban tartani, kezdek besokalni...nem is tudom, hol kezdjem...


" Ha nekem nem fáj, neked sem fájhat, biztos, hazudsz " felfogással bír röviden.


Csak a ma esti finomság:


Átépítés miatt egy helységben kell aludnom az anyámmal meg a férjével 4 napig.


Nekik nem kell alkalmazkodni, csak nekem.


Nagyon érzékeny vagyok a neszezésre és eszméletlenül irritál. A férje direkt rájátszik az ásításra, így utána vonyít meg akkorát sóhajt élesen,hogy az utcán hallani, mint egy suttyò f_sz

...ez nagyon nagyon zavar engem. Aztán éjjel elkezd vakarózni, de úgy, hogy sercegteti a bőrét és ezt egy huzamban csinálja vagy 20-50 percig szünet nélkül vakarja a lábát. Undorító.


Ma este szóvá merészeltem 23 évesen tenni az anyámnak, hogy nagyon zavar és tegyen valamit, szóljon rá! Erre azt mondta, őt ez nem zavarja, akkor menjek ki a konyhába aludni. Értitek? Csak mert őt nem zavarja ez a kib_szott sercegés, ezért nincs probléma.


Nekem nem lehet jogom ahhoz, hogy gondom legyen és hangot merjek adni ennen felnőtt nő létemre, csak mert nincs állandó munkám az egyetem miatt. Azt hozzá tenném, hogy egy 11 éves szerepébe vagyok belenyomorítva itthon. Nem tudtam még kieregetni a szárnyaim. Nem ad semmiféle tiszteletet irántam az anyám. Sőt,olyan, mintha rám ülne. Mindig dominálni akar felettem.


Szóval most kijöttem a konyhába, de nem lehet becsukni az ajtót, mert nem engedik.


Erre valaki megfogja a kezem a sötétbe és merészeltem megijedni és nem vigyorogni, kivételesen nem a kedvét keresni az anyámnak, valami f_szságért jött ki, de tudja, hogy gyűlölöm, amikor hozzám nyúl valaki a sötétben! Azért jött utánam és fogott meg, hogy elmondja, elutazott a szomszéd.


Erre gondolom zavarba jött és elhordott mindennek, hogy tanuljak meg hozzájuk alkalmazkodni, hogy kuss legyen nekem, tudja, hogy csak tettetem, hogy aludtam hajnali 2-kor és direkt tettem, hogy ő vigye le a kutyát, (igen...komoly..gashlighting ). Erre oda világítottam felé és véletlenül a szeméhez ért a fény és azt mondta, hogy kirugja a kezemből azt a sz_rt ( telefonomat ) és kussoljak be...



Ezt. Nem. Bírom. Tovább.


Ezt a fokú kiszolgáltatottságot, ezt a beteg légkört, ennek a ____-nak a szeszélyes szemétségeit! Hogy bánhat így egy anya a 23 éves felnőtt nő lányával? Ugye, ez nem természetes?! Mindig félbeszakít, amikor beszêlek hozzá, elfordítja a fejét, annyira látvânyosan utâlja, ha én beszêlek..stb.


Nem tudok 140 ezres albérletbe menni havi 70 ezres fizetésből!

Nem bírom tovább...nem tudom, mit tegyek..



2020. júl. 29. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Nagyszülők?
2020. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nicsenek...


Egy nagymama van, aki betegebb, mint az anyám.


Szó szerint. Elmebeteg és nagyon agresszív.


Senkim sincs..

2020. júl. 29. 22:23
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Van olyan huszonéves, és elfogadja a helyzetet, kezdi leépíteni a kapcsolatát a szüleivel, meghunyászkodik, de amint teheti elmegy onnan, arra gyűjt, hogy elmenjen.

Ha utálnak, nem kell szeretned őket, és azon munkálkodj, hogy eltudj menni onnan.

Amíg ott laksz, el kell fogadnod. Kibírod, amíg el nem tudsz menni, aztán a saját házadban azt csinálsz, amit akarsz.

De nem kötelező szeretni a szüleidet.

2020. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
újabb esti mese:)
2020. júl. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
49%

Én együtt érzek veled.

Én a körülöttem lévő szomszédoktól vagyok kikészülve.

Állandóan hangoskodnak, üvöltöznek egymással, a kaput úgy csapkodják, hogy csak úgy zeng és, amikor elhallgattnak, akkor a kutyáik kezdik a lármát éjjel, nappal egyarányt, akik olyan agresszívak, hogy egymást is rendszeresen bántják.

Rendőrségtől, jegyzőtől, közterület felügyelettől (mert az utcán is mindig kint vannak a kutyák), hiába kértem segítséget.

Erre több szomszéd is veréssel fenyegetett meg engem, csak azért mert ki mertem nyitni a számat.

Amikor egy rendőrnőnek beszéltem erről, beszólt ilyeneket, hogy ő is meg tudna verni engem. Milyen rendőrnő az ilyen ?

1 alkalommal anyukámat megtámadták az agresszív nagytestű szomszéd kutyák, de végül a saját kistestű kutyánk védte meg. A szomszédok szárazon megúszták a dolgot, nem kaptak büntetést.

Egyszer az utcán találkoztam egy bácsival, én meg se szólaltam, ő azt mondta, hogy a törvény a gazembereket védi.

Borzasztó, hogy milyen országban élünk.

2020. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Ez estére nagyon beütött.

Először is kívánom a legjobbakat és a mihamarabbi távozást, mert ezeket még nagyon sokáig hordozni fogod magaddal lelkisebként.

Másodszor próbálom most esetleg megérteni az anyát, hogy átélt valamit élete során ami így ketté törte, vagy csak szimplán örökölte a mama betegségét, akárhogy is 23 évesen nem élhetsz ekkora elnyomásban, mert milyen anya az ilyen? Milyen példát mutat a saját gyerekének? Milyen sebeket ejt a saját gyermekén? És milyen példát mutat? Kívánom tényleg a legjobbakat, hogy mihamarabb kikerülj ebből a környezetből és helyzetből.

2020. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, keves utolsó! Még ez a virtuális kedvesség is segítség volt...



Nehéz felállni, amikor ilyen mértékben taposnak bele egy felnőtt ember méltóságába, nem máshol, hanem a saját otthonában, a saját édesanyja...azonnal összeroppanok, ha valakivel konfliktusba keveredek, annyira belém nyomta ez a nő ezt az ideát, hogy én nem számítok, mert az ő problémái nagyobbak az enyémeknél...hogy nekem mindig tűrni kellett és kell. Meg állaondóan bizonygatni az igazamat...undorító..Ez a gaslighting, hogy elhiheti veled, hogy az nem úgy van, hogy te igenis fent voltál és ezt meg azt csináltad...jézus..még jó hogy már hozzászoktam gyerekkorom óta.


Én is remélem, hogy egyszer élhetek, nem csak létezhetek...



Egyszer megpróbáltam megbeszélni, bevonni abba, ahogyan én érzem, élem át ezeket a helyzeteket...elkezdtett őrjöngeni, hisztérikusan sírni és azzal fenyegetett meg, hogy többé nem fog hazajönni és majd megtudom, ha már ő nem lesz...kis finom lelkizsarolás, ha jelezni merem, hogy megfulladok az elnyomástól..

2020. júl. 29. 23:18
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Keress olyan munkahelyet, ami biztosítja a lakhatást is.
2020. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj meg, de miért kell ennyire drámaira venni?

"Én is remélem, hogy egyszer élhetek, nem csak létezhetek..."

Ha teszel érte élhetsz, ha nem, így jártál, fogadd el.

Rajtad múlik minden.

2020. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Én is füldugóval alszom. Most csak a pasim szuszogasa miatt de előtte meg mert anyuék maszkaltak sokat és recsegett a padlo. meg a koliban is Most az hogy hangosan ásít és vakarózik valaki na ne már, ehhez pl egy koliban is alkalmazkodni kell, de egy párkapcsolatban is kb vagy majd külön alszol mert mocorog? (Szobatarsas) szobát így is tudnál bérelni ha tényleg olyan kibírhatatlan és idegbeteg
2020. júl. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!