Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan huszonéves, aki nem...

Van olyan huszonéves, aki nem tud még elköltözni és terrorizálja az anyja?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy nem tudom magamban tartani, kezdek besokalni...nem is tudom, hol kezdjem...


" Ha nekem nem fáj, neked sem fájhat, biztos, hazudsz " felfogással bír röviden.


Csak a ma esti finomság:


Átépítés miatt egy helységben kell aludnom az anyámmal meg a férjével 4 napig.


Nekik nem kell alkalmazkodni, csak nekem.


Nagyon érzékeny vagyok a neszezésre és eszméletlenül irritál. A férje direkt rájátszik az ásításra, így utána vonyít meg akkorát sóhajt élesen,hogy az utcán hallani, mint egy suttyò f_sz

...ez nagyon nagyon zavar engem. Aztán éjjel elkezd vakarózni, de úgy, hogy sercegteti a bőrét és ezt egy huzamban csinálja vagy 20-50 percig szünet nélkül vakarja a lábát. Undorító.


Ma este szóvá merészeltem 23 évesen tenni az anyámnak, hogy nagyon zavar és tegyen valamit, szóljon rá! Erre azt mondta, őt ez nem zavarja, akkor menjek ki a konyhába aludni. Értitek? Csak mert őt nem zavarja ez a kib_szott sercegés, ezért nincs probléma.


Nekem nem lehet jogom ahhoz, hogy gondom legyen és hangot merjek adni ennen felnőtt nő létemre, csak mert nincs állandó munkám az egyetem miatt. Azt hozzá tenném, hogy egy 11 éves szerepébe vagyok belenyomorítva itthon. Nem tudtam még kieregetni a szárnyaim. Nem ad semmiféle tiszteletet irántam az anyám. Sőt,olyan, mintha rám ülne. Mindig dominálni akar felettem.


Szóval most kijöttem a konyhába, de nem lehet becsukni az ajtót, mert nem engedik.


Erre valaki megfogja a kezem a sötétbe és merészeltem megijedni és nem vigyorogni, kivételesen nem a kedvét keresni az anyámnak, valami f_szságért jött ki, de tudja, hogy gyűlölöm, amikor hozzám nyúl valaki a sötétben! Azért jött utánam és fogott meg, hogy elmondja, elutazott a szomszéd.


Erre gondolom zavarba jött és elhordott mindennek, hogy tanuljak meg hozzájuk alkalmazkodni, hogy kuss legyen nekem, tudja, hogy csak tettetem, hogy aludtam hajnali 2-kor és direkt tettem, hogy ő vigye le a kutyát, (igen...komoly..gashlighting ). Erre oda világítottam felé és véletlenül a szeméhez ért a fény és azt mondta, hogy kirugja a kezemből azt a sz_rt ( telefonomat ) és kussoljak be...



Ezt. Nem. Bírom. Tovább.


Ezt a fokú kiszolgáltatottságot, ezt a beteg légkört, ennek a ____-nak a szeszélyes szemétségeit! Hogy bánhat így egy anya a 23 éves felnőtt nő lányával? Ugye, ez nem természetes?! Mindig félbeszakít, amikor beszêlek hozzá, elfordítja a fejét, annyira látvânyosan utâlja, ha én beszêlek..stb.


Nem tudok 140 ezres albérletbe menni havi 70 ezres fizetésből!

Nem bírom tovább...nem tudom, mit tegyek..



2020. júl. 29. 22:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
Naponta van 5-6 ilyen kérdés. Hol vannak azok, akik azokat kiírták, hogy igen, nekem is ilyen az életem?
2020. júl. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

Nagyapám mellett nem lehetett élni, minden levegővételért szólt, minden hangos volt neki. Aztán kiderült, hogy neki van baja, kóros hangosságfokozódásnak hívják.


Te tényleg azért rinyálsz, mert vakarózik? Vajon miért mond egy barátod se, aki erre a rövid időre befogad?

Havi 70? Ne részmunkaidőben dolgozz...

2020. júl. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
Ők is hibásak de te is. Elhiszem hogy zavar hogy vakarózik(engem nem zavarna) de 4 napot igazán kibírhatnál, gondolom a te szobádat újítják az ő pénzükből, hogy neked jobb legyen. Vegyél füldugót, én is azt használom.
2020. júl. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sem volt pénzem soha egy egész lakást kivenni, öten laktunk egy tizedik emeleti panelban. Jó társaskat kell kifogni és akkor jobb lesz, mint otthon. Az nem kerül 70ezerbe. Lehet, már azt akarják, hogy menj és költözz el.
2020. júl. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
68%
Úristen, ásítani mer a saját szobájában? Hát ez tuti ellenedd irányul, baromira terrorizálva vagy...
2020. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kérdező! Teljesen átérzem a helyzeted! Nagyon hasonló szituban voltam 22 évig úgy tudtam eljönni hogy páromhoz költöztem !!!! 23/L
2020. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Savlekotő ***** válasza:
És hány ilyen lesz még,most hogy csokért beindul a nagyüzemi proli szaporodó üzem..
2020. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egy kis torta, hogy jobban érezd magad:

Az utóbbi napban találtam egy cikket Kocsis Gábor élet-tanácsadótól, amit az érzelmi zsarolásról írt és ezen belül a játszmázásról is, ami a családomon belül(szülő, nagyszülők) jelen volt.. szóval a gondom az, hogy engem színig-vérig teljesen beleneveltek ebbe a játszmába, krónikus játszmázók a hozzátartozóim. Apa nélkül nőttem fel, anyám nulla lelki támogatást tudott nyújtani egész pici korom óta, nagyszüleim ugyanúgy, nagymamám játszmázó és nagytatám is félig. Velük 3 mukkal lakom, egyszerüen anyám igazságtalanul játszmázott velem, lelkileg megviselt, rosszul éreztem magam ha próbáltam segítséget kérni nagyszüleimtől ők is játszmáztak velem, hogy "nem is érzem magam rosszul", és az ügyekben mindig anyámnak adtak igazat. Annyira hogy 6 évesen csípkedtem magam és a saját érzéseimben sem voltam teljesen biztos. Most is velük lakom 27 évesen.. gyűjtök lakásra. Na, jobb? Egyébként hogy vagy? Egy kis update?

2020. dec. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Az komoly... Nálunk is hasonló a szitu. De anyám pasilyabal sikerült úgy ősze rugnom a port ha itthon vagyok messziről kerüli a házat és nem jön fel. Tettlegessegig fajult köztünk a dolog pedig lány vagyok 28 :)

Nem bírt magával az öreg, ruheltuk egymás jobban mint két ellenség.... Ennyi előnyök származik az egészből egy hülyét sikerült ki iktatnom végre. Anyám maga a sátán... Hasonló mód nyomja mint nálad. Vírus helyzet miatt kénytelen voltam vissza költözni de úgy be pörög napi szinten, hogy én lassan az idegen kötök ki :)

Egy tanács próbáld meg ha még aktuális... Számolj el 10 ig és nyugi de ha nem hagyja abba akkor teremtsd le vegye észre magát!!! Van jogod bele szólni mivel a gyereke vagy nem egy vendég!!

2021. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!