Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért terrorizal napi...

Anyám miért terrorizal napi szinten?

Figyelt kérdés
Nagyvonalakban el mesélem... Jelenleg a vírus miatt fel mondtam az albérletet és haza költöztem anyuhoz... 3 hopapig minden happy szuper. Na de... Nagyon sok nézet eltérés volt az utóbbi időben köztünk. Mindenbe bele szól, kotozkodik ezen a héten már napi szinten majdnem. Mások előtt egy tündéri 50es nő :) igen ám ezt nagyon szépen elő tudja adni. Nem rég ugrott nekem ismételten mivel hallom ugatott a kutyám ki ugrottam a tud öl, hogy már megint mit csinált és nekem formedt, hogy itt van mit keresem én őt állandóan, nem tud ki me ni a házból és röhög. A kutyám magam a pokolfajtat egyébként. Szóval képes ilyen nevetséges aprosagokert kostolgatni, kötözködni, bunkó lekezelo mód beszélni, viselkedni velem. Pont 2 évvel ezelőtt volt az utolsó párkapcsolatom... Neki nem volt szimpatikus. Meg szólta, le szólta már szinte együtt éltünk. Neki az sem tetszett mivel engem nem lát. De kérdem én ha ennyire utal és nem tud elviselni akkor miért nem örült inkább, hogy nem lát? A pasilya nekem jött mivel ismételten anyám nem bírt magával én vissza szóltam neki, rendőrségi fal ült a dolog. Na szóval... Nem tudom ki adott neki önbizalmat, egot, beszéltem olyan emberekkel akik ismerik és minde ki le volt döbbenve, hogy ő nem ilyen volt. Hát tényleg nem... Nem halylando velem kommunikálni, le néz stb... De egyik pillanatról a másikra.n27
2021. jan. 10. 21:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért gyorsan írtam, a telefon át írta és nem olvastam át
2021. jan. 10. 21:13
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Beszélgessetek.
2021. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele! Nem egyszer próbáltam, én mindig le akartam ülni vele normálisan felnőtt módjára de még sem mukkant. Így hogy lehet bármit is megbeszelni? És ő szólj meg a másikat? Azért ne haragudj k már
2021. jan. 10. 21:41
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Megértelek csak valamit akkor is ki kell taláni mert így nem fogtok tudni sokáig együtt élni.Ha nem tudtok leülni megbeszélni a problémákat akkor egy megoldás lehet csak, hogy újra elköltözöl. Mert ha semmi nem működik akkor más megoldás nem lesz a tarsalyodba. Valamit ki kell talalnod mert ahogy olvastam csúnyán elmérgesedhet ez a mostani nézeteltérés.Kitartást.
2021. jan. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Angel3000 ***** válasza:
30%
Szia! Pedig ezt a dolgot meg kell beszèlni, nincs más megoldás. Le kell ûlni kibeszèlni. Próbáld megdicsérni, ha egy ideig nem reklamál, vegyèl neki desszertet vagy ajándèkozd meg valami aprósággal, hàtha hatni fog rá a figyelmessèged.
2021. jan. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg egy harmadik félt nem tudnátok bevonni, és úgy megbeszélni a dolgokat? Aki egyikőtök oldalán sem áll.
2021. jan. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem lehet vele beszélni. Ő mindenkinél jobban tud mindent ő mindenkinél jobb mindenki más a hülye. Ha netán megszolal. A másik verzió ül és egy árva szót sem szól. Szerintem ez nem normális így.
2021. jan. 11. 08:54
 8/19 anonim ***** válasza:
Igyekezz nagyon higgadt maradni. A kötözködésre vagy ne válaszolj, vagy úgy üvöltsd le a fejét, hogy csak zengjen. Ha megütne, visszaütsz. Amikor látod, hogy ideges, akkor nevesd ki. Le kell törni a szarvát. Aztán költözz el.
2021. jan. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2021. jan. 11. 11:59
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

Nem fog tetszeni amit most írok, de te nem rá ütöttél véletlenül? Csak kérdezem. Mert ha mindketten akaratosak vagytok akkor hosszútávon soha sem fogjátok elviselni egymást.

És nem értek valamit. Azért ment volna neked a barátja (annyira hogy rendőrséget kellett hívni) mert visszaszóltál? Nekem ez így hihetetlen. Mivel a családjára nem hívja ki csakúgy az ember a rendőrséget ehhez az kell hogy az egyik fél extrém agresszív legyen. Annyira hogy féltsük a testi épségünket.

Szóval szerintem itt más problémák is vannak. Fogalmam sincs mi, de azt hiszem hogy ezt nem lehet egy leülős megbeszéléssel megoldani. Szerintem csak az segít ha tartjátok a távolságot, mindenki éli a saját életét a hétköznapokban. Egyébként lehet találkozni, de az mégsem egyenlő azzal mintha együtt laknátok és az egymás agyára mennétek.

2021. jan. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!