Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám folyamatosan óbégat,...

Anyám folyamatosan óbégat, mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés

Apám beteg, nincs teljesen magánál, így általában mondani kell neki, hogy mit csináljon. Amit anyám csak ordítva, vagy olyan hangnembe tud előadni hogy hihetetlen. Nagymamámmal telefonál, azzal is ordít. Rokonokból már senki nem jár ide, mert mindenkivel össze veszett, természetesen mindenki más a hibás nem Ő. Én a koronavírus helyzet miatt most itthon vagyok, de nekem is 3 naponta kiborul a bili, hogy reggeltől estig hallgatom az ordítást. Beraktam a szennyesbe a szennyest és lebasz , hogy nem gondolom hogy majd ő fogja kimosni és ezért odadobta a lépcsőre ezt is olyan stílusba, mint egy vadállat. Folyamatosan segítünk neki a bátyám is hazajár segíteni, de nem őt nem érdekli. Az hogy fúrunk faragunk, cipekeedünk, dolgozunk a ház körül az semmi, de ha neki mosnia kell már leesik a karikagyűrű az ujjáról. Egyszerűen már ott vagyok agyilah ha még egyszer belém áll valami baromsággal ordítva rendesen felpofozom. Hát nincs ember aki ezt elviselje a napi 24 órába, nem bír máshogy kommunikálni, mindenhez nagyon okos , mindent jobban tud mindenkinél. Kritikát nem viseli el, önképe nincs, szerinte ez tök ok, hogy kifolyt a tea a földre és ordít, mert a beteg apám felakar mosni. Előadja a hattyú halálát hogy neki nem segít senki, tényleg? Hetente 2x járkáltam haza meg a tesóm is segíteni valamit. Csak nem gondolja hogy helyette fogom megfőzni az ebédet, meg kitakarítani utánuk. Ma elő se jöttem a szobámból inkább, mert reggel óta minden szar baja van, hát akkor az a baj mert én biztos játszok a gépemen... Biztos, 27 évesen más dolgom sincs. Csak nem akarok megjelenni a hülye feje előtt hogy épp azért ordítson mert nincs rajtam sapka vagy azért mert van...


Oké költözzek el, ez meg is lesz, kinyit a hotel, munka és albérletbe jövünk haza, de ilyen emberrel mit lehet csinálni? Vagy amíg nem döglik meg körülötte mindenki addig úgy se veszi észre magát?



2020. dec. 28. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rendes tőled, hogy ezek után még hajlandó vagy nála lakni.
2020. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is ilyen,szeretem tisztelem de nem komplett,bolond.

Már vagy 15 éve ilyen,mindenkit elmar maga mellől.

Van h minden a mi hibánk,enyém és a hugomé h mi tettük tönkre az életét...

A hugom otthon lakik még én több 100kmre költöztem.

A hugomnak van egy barátja pár hónapja,anyám olyanokat mond neki h a gyerek ugyse marad meg mellette,meg biztos csak lehuzkodja penzel a hugomat,biztos nincs pénze.A hugom teljesen kivan lelkileg.

Van nap amikor normàlis máskor meg egész nap ordit a semmin,csapkod.az egész környék hallja miket mond.

Persze pár éve mellé még piál is.

Pár napja volt balhé apám összegyüjtött minden piát a hàzban és kidobta.

Szerinted???nem volt neki dugibora??vicc az egész

Néha megkell gondolnod mit mondasz neki mert képes és neked megy.

Volt h rólam is apám szedte le mert nem tetszett amit mondtam.

Kiderült h COPDs beteg,mindent erre ken,persze 40 éve pöfékel nem

rakta le a cigit pedig tudja h a tüdejének nem tesz jót.

Mi hibánk h beteg lett...

Megérdemelné h ott hagyja az ember,mert tönkretesz mindenkit.

Pszihiátriára kellene zárni.

Sokszor félünk tőle.

2020. dec. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!