Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan esett rosszul vagy...

Jogosan esett rosszul vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Tegnap anyukám főzött tésztát, ma maradt belőle. A testvérem elutazott, én pedig mintavételből jöttem, mindketten ma délre értünk haza, anya készített ebédet ami a megmaradt tészta volt, viszont csak 1 személyes adag jött ki a szószból. A testvérem meg én is szeretjük a milánóit, a testvérem azonban válogatósabb, kevesebb kaját szeret. Ezért anya azt csinálta hogy a milánóit megkapta a tesóm, nekem pedig készített valami chilis babos szószt a tésztámra (nem tudta, hogy azt utálom), természetesen emiatt nem tudtam rendesen ebédelni. Csak azt nem értem, hogy ha tudja hogy én is szeretem a milánóit, mi alapján döntötte el, hogy a testvéremnek adja oda a maradék szószt? Mondjuk meg is felezhette volna...vagy nem tudom



19/L



2020. dec. 2. 12:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%
Ha A kölök válogatósabb, mint B kölök, akkor A kapja azt, amit szeret. De higy 19 évesen ilyenen problemazz....
2020. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%

Egy adag jött ki a szószból, de azt még felezze is meg, nehogy őnagysága felháborodjon, hogy nem tud rendesen ebédelni (mert ugye a fél adagtól is jól laktál volna...). Tudod, az én időmben (pedig csak 25 vagyok) azt ettem, ami a tányérra került és nem válogathattam. Vagy legyűrtem, még ha utáltam is, vagy éhes maradtam. 19 évesen, meg mikor apám olyat főzött, amit nem szerettem, akkor csináltam magamnak valami mást. Nem problémáztam ezen.


Ha szerinted jogosan esett rosszul, legközelebb főzz magadra. Azért egy milánói nem nagy tudomány.

2020. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
62%

Bárcsak ilyen problémám lenne, hogy anyukám miért nekem adta ezt a fajta szószt és miért a másik fajtát a testvéremnek.

Kérlek!! Ne agyalj ilyeneken, felesleges!

2020. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk te tegnap ettél belőle, nem?
2020. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Előbb írtam le🤣🤣 tegnap egyikőnk se volt otthon
2020. dec. 2. 14:04
 16/21 anonim ***** válasza:
71%
Az, ezt nem láttam. Igaz.
2020. dec. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat, a probléma megoldódott, a kérdés tárgytalan!
2020. dec. 2. 14:07
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

19 évesen elvárod, hogy eléd tegyék a kaját, és még kritizálod is...????


Pfffff!

2020. dec. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
64%

Én csak azt nem értem, hogy miért anyukád ossza ki a kaját?


Tesóddal kellett volna megbeszélni, hogy ki mit enne.


Amúgy én is utálom, hogy mindig nekem kell alkalmazkodnom. Tesóm húsos. Tehát ha összegyűl a család akkor sült hús van. Én jobban szeretnék tésztát, rakottat akármit, de mindegy. Ráadásul ha haza megyek nincs süti. Ha tesóm megy 2 féle is készül. Szóval én megértem :D

2020. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
80%

Én csak azt nem értem, hogy ebben a családban nincs kommunikáció???

Anyuka: -gyerekek csak egy adag milánói van, mit csináljak? Ki kéri? Vagy felezitek, és csináljak hozzá még valamit? Van itthon ilyen szósz meg olyan szósz, vagy sütök palacsintát, vagy esztek utána zsíros kenyeret. Mi legyen?

Ti meg válaszoltok.

Valahogy így (kellene egy normális családban)


Amúgy meg anyuka mit evett? Vagy neki nem kell enni, csak a gyerekeket kiszolgálni?

2020. dec. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!