Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Úgy érzem hogy anyám jobban...

Úgy érzem hogy anyám jobban szereti a tesóm mint engem, valakinél van így?

Figyelt kérdés
Mióta a tesóm elköltözött és férjéhez ment , azóta ő a kedvenc. Én már a háttérbe vagyok szorítva és ami a legjobban fáj, tudom h hiba volt és nem szép dolog de bele olvastam az smsekbe hogy mit írnak a nővéremmel, állandóan ki beszél anyám és szid, nem csak engem de a párom is, pedig az ég világon nem csináltam /csináltunk semmi rosszat. Ti elmondanátok hogy elolvastatok mindent? Vagy ne szóljak érte?

2020. okt. 19. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Sztem ne szólj érte, tartsd meg magadnak hogy tudsz erről.Számodra előny.

De ne is olvasgasd tovább ez csúnya dolog és ha meg lebuksz az a legrosszabb.

Inkább próbálj anyuddal beszélni úgy érzed hogy...és kérdezz rá van e valami problémája veletek a pároddal?mert ha igen akkor beszéljétek meg most.

2020. okt. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is rákérdezni érdemes de ne úgy hogy "megsejtse: tudsz róla".

Egyébként ez nem biztos hogy azt jelzi: "őt jobban szereti", lehet hogy úgy érzi: kamasz vagy, nem bír veled, nem tanulsz elég jól és számára megkönnyebbülés, ha panaszkodik valakinek. Ezt tudom feltételezni, mert hasonlót tapasztaltam környezetemben, amikor anyuka panaszkodott, attól még ugyanúgy szerette gyerekét, csak kétségbe volt esve.

2020. okt. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom elmondanám-e, mert én nem szoktam beleolvasni senki levelezésébe, nagyon bunkó dolog. Anyukáddal tisztázd a dolgokat, de szerintem felesleges a féltékenykedés.
2020. okt. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
A párod helyébe azonnal ott hagynálak. A beleolvasás miatt.
2020. okt. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a szülők mindig kicsit felértékelik az elköltözött gyereket, mert hiányzik nekik és tőlük már csak a "jót" kapják, nem az együttélés nyűgjeit. Ilyenkor az ottmaradottakat vagy jobban èrtékelik (jaj de jó, hogy ő még itt van) vagy pedig elkezdik az elköltözöttet isteníteni.

Ne olvasd a levelezését, ha ír rólad csak rosszabbul fogod érezni magad. Esetleg egy jobb pillanatában beszélgethetsz vele, hogy rosszul esik ahogy viselkedik veled.

2020. okt. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

A tesódtól már megszabadult, vele szemben már nincs felelőssége és nem is terhelik egymást a mindennapos együttélésből adódó kényelmetlen konfliktushelyzetekkel, persze, hogy jobb a kapcsolatuk. Ismered a mondás, hogy könnyebb messziről szeretni...

A párodat miért szidja, ott lakik veletek? Mert akkro ne csodálkozz, hogy az a kedvenc, amelyik önállósodott és lemnet, és nem az, amelyik még a pasiját is a nyakára hozta.

2020. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4es. Mi?
2020. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Mi mi? Mit nem értesz.? Beleolvasott a mások SMS-eibe! Te lennél a párja, akkor a tiédbe is. Utánad is nyomoznak, alattomos módon. Most már érted, drágám?
2020. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
az anyja telefonjába olvasott bele.
2020. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
A párjáéba is belefog nézni. Csak idő kérdése.
2020. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!