Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy érjem el, hogy anyu...

Hogy érjem el, hogy anyu beleegyezzen abba, hogy kékre festhessem a hajam?17l

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki belém áll, hogy úr isten ez a legnagyobb problémám, tudatnám, hogy nem, de ez a kérdés nem arról szól. Az ilyen válaszokat lehetőség szerint mellőzzük. Köszi:)


Tehát nem az a baj, hogy a hajfestést nem engedi meg, hanem a szőkítéssel van a baja, hogy tönkre tenné nagyon a hajam.(Alapból sötét barna a hajam, ősszel volt vöröses barna és most az van lenőve) Tehát úgy egy két tincsről még meg tudnám győzni, vagy a hajvégről, de ilyen már volt nekem és nem áll túl jól. Igazából saját pénzből is meg tudom oldani, csak a beleegyezése kellene, hogy azért ne legyen belőle orbitális vita. Illetve nem egy alkalommal akarom leszőkíteni a hajamat, hanem fokozatosan, mivel az kevésbé káros. Illetve szeretném, ha nem csak nyáron lenne ilyen a hajam (persze csak ha jól áll), amivel nem is lenne gond, a suli házirendje nem tiltja.



Szóval hogy győzzem meg?


2020. jún. 12. 11:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Köthetnél alkut. Lehetne kék csak a nyárra. Iskola előtt meg átfestetitek sötétbarnára. Így te is kiéled ezt a vágyad és ő is megnyugszik, hogy iskolába "normálisan" mész.


Én is akartam kéket, és nagyon megbántam, hogy nem csináltam meg diákként. A munka világában már sokkal kevésbé nézik el. :( Hivatkozhatsz erre is, mikor csinálnál ilyet, ha nem 17 évesen?

2020. jún. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Végülis ez jogos. Egyébként nem lenne azzal baja, ha suliba is olyan lenne. Inkább az a kritikus pont, hogy meg van győződve arról, hogy biztosan tönkre megy a hajam tőle.
2020. jún. 13. 09:30
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Mér pont kékre???
2020. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Bellatrix:3 ***** válasza:
100%
Mert az tetszik neki!
2020. jún. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!