Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy érjem el, hogy anyu...

Hogy érjem el, hogy anyu beleegyezzen abba, hogy kékre festhessem a hajam?17l

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki belém áll, hogy úr isten ez a legnagyobb problémám, tudatnám, hogy nem, de ez a kérdés nem arról szól. Az ilyen válaszokat lehetőség szerint mellőzzük. Köszi:)


Tehát nem az a baj, hogy a hajfestést nem engedi meg, hanem a szőkítéssel van a baja, hogy tönkre tenné nagyon a hajam.(Alapból sötét barna a hajam, ősszel volt vöröses barna és most az van lenőve) Tehát úgy egy két tincsről még meg tudnám győzni, vagy a hajvégről, de ilyen már volt nekem és nem áll túl jól. Igazából saját pénzből is meg tudom oldani, csak a beleegyezése kellene, hogy azért ne legyen belőle orbitális vita. Illetve nem egy alkalommal akarom leszőkíteni a hajamat, hanem fokozatosan, mivel az kevésbé káros. Illetve szeretném, ha nem csak nyáron lenne ilyen a hajam (persze csak ha jól áll), amivel nem is lenne gond, a suli házirendje nem tiltja.



Szóval hogy győzzem meg?


2020. jún. 12. 11:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

17 vagy.

Tudatosítsd.

2020. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
Ez csak haj. Ha neked nem okozna problémát egy kis károsodás, neki se kéne ilyesmin aggódnia.
2020. jún. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem érezném akkora problémának, ha nagy baj lenne belőle és rövidre kéne vágni 😅 csak anyum az ilyen hajfestésnél a fiús hajat ellenzi jobban, nem tudom miért. Tehát ha lenne festék, ami szőkítés nélkül befogná,akkor semmi baja nem lenne vele, azzal viszont igen, ha mondjuk "fiúsan" lenne rövid 😅 Illetve volt már szőkítve a hajam, csak nem teljesen, de azoknak a részeknek soha nem volt semmi baja. Meg úgyis az eddiginél is jobban figyelnék a hajamra, ha le lenne szőkítve

Egyébként nem valami hírességet utánzok, ahogy valaki említette, és szerintem buta sem vagyok, de oké...

2020. jún. 12. 12:37
 14/24 anonim ***** válasza:
12%

Én megengedném, mert mikor ha nem most.

Viszont az első bekezdésben előadott stílusod élből elég ellenszenves, már ne is haragudj, tudom hogy itt ez a kötekedők terepe, de basszus. Nekem adnád elő ilyen nagymellénnyel magad, hát nem köszönnéd meg utána.

2020. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Igazából az első bekezdésnek csak azért éreztem szükségét, mert egy csomó kérdésnél, ahol releváns volt a korom ott belém álltak, hogy jajj de jó nekem, hogy az a legnagyobb bajom, bezzeg ő ennyi idősen... És igazából gondoltam hátha ez segít megelőzni 😅
2020. jún. 12. 13:43
 16/24 anonim ***** válasza:
10%
De inkább hergeli a népet. Itt senkivel sem beszélnek emberhez méltón.
2020. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
97%
De miért baj anyukádnak a rövid haj? Nem értem azt miért bánná jobban, mint a kékre festést :D nekem ebbe sose szóltak bele, ez csak haj. Visszanő. Szerintem nem kéne egy 17 évesnek a hajviseletébe beleszólni, maximum ha tényleg a suli nem engedi vagy ilyesmi.
2020. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Savlekotő ***** válasza:
21%
Gondolom azért zavarja a rövid mert az leszbikus-os az ő gondolataiban,pedig ahhoz a hajméretnek semmi köze,ő a napi biszex kérdező is szerintem,csak most ujjat talált ki.
2020. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Igen, ugyan az a kérdező vagyok, viszont mivel a két kérdésnek nincs köze egymáshoz nyilván külön teszem fel...:D

De attól még egyik sem kamu...

2020. jún. 12. 14:28
 20/24 Metionin ***** válasza:
35%
Annyit tehetsz hogy elmondod neki hogy tisztában vagy a szőkítéssel, hogy kibaxott sokba fog kerülni folyamatosan újrafesteni és hogy mindezt magadnak fogod fizetni. Ha nem engedi ezután sem, akkor döntsd el, hogy bevállalod-e engedély nélkül vagy sem. Nekem évek óta kék a hajam, tudom mivel jár és mindig is azt vallottam, hogy a haj az csak haj, ha megunja az ember akkor átfesti, levágja, stb. De ettől a te anyukád véleménye valószínűleg nem fog változni. Sötétbarna hajból kicsi az esélye, hogy profi fodrász és orbitális szerencse segítségével is minőséginek mondható kék hajat csinálj, utána meg festheted 2 hetente mert kikopik. A gatyád rá fog menni de ha ez nem zavar, akkor hajrá, max megvárod amíg 18 leszel és elköltözöl.
2020. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!