Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy érjem el, hogy anyu...

Hogy érjem el, hogy anyu beleegyezzen abba, hogy kékre festhessem a hajam?17l

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki belém áll, hogy úr isten ez a legnagyobb problémám, tudatnám, hogy nem, de ez a kérdés nem arról szól. Az ilyen válaszokat lehetőség szerint mellőzzük. Köszi:)


Tehát nem az a baj, hogy a hajfestést nem engedi meg, hanem a szőkítéssel van a baja, hogy tönkre tenné nagyon a hajam.(Alapból sötét barna a hajam, ősszel volt vöröses barna és most az van lenőve) Tehát úgy egy két tincsről még meg tudnám győzni, vagy a hajvégről, de ilyen már volt nekem és nem áll túl jól. Igazából saját pénzből is meg tudom oldani, csak a beleegyezése kellene, hogy azért ne legyen belőle orbitális vita. Illetve nem egy alkalommal akarom leszőkíteni a hajamat, hanem fokozatosan, mivel az kevésbé káros. Illetve szeretném, ha nem csak nyáron lenne ilyen a hajam (persze csak ha jól áll), amivel nem is lenne gond, a suli házirendje nem tiltja.



Szóval hogy győzzem meg?


2020. jún. 12. 11:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Alapból minden szülő a gyerekének jót akar, éppen ezért ellenzi mert úgy érzi ebből neked inkább hátrányod származik.

Ha azt szeretnéd, hogy elfogadja amit szeretnél igyekezz meggyőzni, hogy ez neked jó, te ettől jobban éreznéd magad.

2020. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
24%
Elmész fodrászhoz, megcsináltatod, és akkor csak az eredményt látja, nem tud nagyon tenni ellene semmit. 17 évesen ne már, hogy engedélyért kelljen kuncsorognod?!
2020. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%

Osztálytársamat anno majdnem elküldték mert kék lett a haja, mondjuk ahova én jártam nyáron nem mehettél rövidnadrágba sem, a vendéglátósoknak meg levágatták a szakállát. 😂

Sokszor mondogasd, annyiszor hogy amire befested már nem lepődik meg. Erre meg rámondhatod: én többször is szóltam. De rendes tőled, hogy megbeszéled vele. Én mindig csak megcsináltam, aztán mikor meglátta már úgy sem tudott ellene mit tenni. A végére annyira megszokta, hogy a tetoválásomra is csak úgy reagált: tök jó! :)

2020. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
"Anya, ez nem egy végeleges beavatkozás, igen, lehet, hogy letörik a hajam, de legrosszabb esetben akkor levágom rövidre. Nagyon szeretném kipróbálni milyen kéken a hajam, most vagyok fiatal, majd ha kiskosztümben ülök az irodában meg szülőikre kell mászkálnom, úgysem lehet már ilyen extrém színű. A suli is megengedi, saját pénzből fizetem és eskü nem fogok a te válladon sírni, ha botrány lesz az eredmény. Ha megengeded, szívesen elmosogatok helyetted/kiviszem a szemetet/megfőzök egyszer vagy ilyesmi."
2020. jún. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Ha az én gyerekem lennél azt mondanám csináltasd, de aztán ne lepődj meg ha majd tőből leesik a hajad. Ezt úgy mondom neked, mint akinek már szinte minden színű volt a haja😄 Persze, mindenki a saját hibájából tanul, de ahhoz hogy kék legyen a hajad csontig kell szivatni és még ha túl is éli akkor a hajad, pár hónap és elkezd letöredezni az egész.
2020. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
8%
Téged sem az eszedért szeretnek.
2020. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
98%
Ahj, miért ne próbálhatná ki? Ha leesik a haja, majd visszanő, ez csak haj nem egy veseműtét. Hagy legyen már valaki fiatal és tapasztalatlan, úgy sem hagy minket nyugodni a gondolat amíg meg nem csináljuk. Ilyenek vagyunk.
2020. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
90%

velem is ugyanez volt, csak az ideiglenes festéket engedték meg, de az meg alig látszik szőkítés nélkül :/

sztem amúgy egy tincs nem lenne veszélyes, kérdezd meg, hogy miért cserébe engednék meg...

egy szinten megértem, hogy nem akarják, hogy tönkremenjen a hajam, viszont most még nem állna rosszul, később felnőttként meg azért lehet nem akarnék már kék hajjal kinézni :D

2020. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
12%
Rohadtul gáznak gondolom az ilyen elcseszett Bili Ájlis utánzatokat. Biztos nagyon szép az eredeti hajszíned, hagyd meg úgy!
2020. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Bellatrix:3 ***** válasza:
90%

Kb 4 éve kék a hajam és még nem esett le tőből 😉 pedig magamnak festem/szőkítem. Hosszú hát középig erő hajam van eredetileg meg sötét barna.

A kékkel csak egy a baj, hogy soha nem fogod tudni kiszedni belőle csak ha levágod vagy leköveled ami ronda tud lenni.

Nekem a te korodban rózsaszín hajam volt. 😄

Én nem szólnék bele ebbe. Amúgy meg haj függő, hogy mennyire fog tönkre menni az enyém pl egész jól bírja mondjuk sok dolgot használok rá, hogy egészséges legyen meg szép. Hajrá nem a világ vége a hajfestés.

2020. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!