Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érti meg anyu, hogy...

Miért nem érti meg anyu, hogy halálfélelmem van a szúnyogoktól?

Figyelt kérdés
Viccesnek hangozhat, de konkrétan nem bírom a szúnyogokat. Egyáltalán. Sírógörcsöm van tőlük, mert nem tudom lecsapni őket. Ha meghallom a zümmögését, vietnámi flashbackek indulnak el bennem. Pattognak az ereim, tikkel a szemem. És anyunak legalább ezerszer elmondtam, de nem érdekli, sőt csak kiröhögi. Neki gyíkfóbiája van, ugyanígy áll velük hogy halálfélelme van tőlük, én bezzeg azt megértem, de ő az enyémet nem. Bejön a szobámba este, felkapcsolja a villanyt, kinyitja az ablakot és ott áll hogy csak véletlen se tudjam becsukni. Azért csinálja ezt mert kell a friss éjjeli levegő legalább 10-15 percig a szobámba. Mert ő a saját szobájában és a konyha szobájában nyitvatartja 1 órára égő villany mellett az ablakot, aztán elözönli a lakás többi részét a szúnyog és bogár csorda. Anyám élvezi, testvérem pedig beleőrül, én próbálok valahogy bekucskózni, de nem igazán megy, mert ő lakása, ő szabályai. Ezért is nincsenek szúnyoghálók, mert... hát mert. Ennyi, ok nincs rá, csak mert. És amíg az ő lakása, addig nem is lehet, mert letépi. Amit megértek, de miért kell bejönni a szobámba és beereszteni a dögöket, azt nem értem. Miért nem érti meg, hogy herótom van a vérszívóktól?

2020. máj. 29. 22:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
89%

Bakker, vegyél egy nyomorult baldachint az ágyad fölé. Az Ikeában van 3990-ért,(Solig a neve, nem tudom engedik-e a linket, de a végén beteszem, hátha) annyit csak össze tudsz spórolni, akkor legalább alvás közben nem zavarnak, mikor meg ébren vagy már csak le bírod őket csapni. Elektromos riasztó is jó, az sem horribilis összeg, legközelebb akkor ezekre gyűjts, ne ruhára vagy fagyira, vagy mit tudom én mire, nem is lényeges, gondolom érted mire gondolok.

[link]

2020. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!