Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám ki akar dobni, mit tegyek?

Anyám ki akar dobni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

annyi a tortenet roviden hogy estin tanulok most lesz meg a szakmam majus vegen

anyaval nem jo a viszonyunk

dolgozok, nem sokat vagyok itthon

a minap ordibalt velem mert nem volt rend a azobamban hogy t*karodjak el itthonrol

aztmondta van 1 honapom alberletet keresni

168 ezer a fizetesem nem nagyon lehet belole megelni... nemtudom mihez kezdjek. nem lehet vele beszelni

azthiszem jobb lenne ha ongyilkos lennek.



2020. márc. 7. 17:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
19%

Próbáld meg minimalizálni az érintkezési felületet anyukáddal. Addig meg legyél otthon, amíg sikerül valahogyan megoldani az elköltözést.

Nem fog kitenni, ha egy hónapon belül nem találsz albérletet. Mégiscsak a lánya vagy. ég az is lehet, hogy nem gondolta komolyan, csak nem fegyelmezte a pillanatnyi indulatait.

Sajnos a felnőttek nem mindig viselkednek felnőtt módjára. Annak megfelelően kell (lehet) őket komolyan venni.

2020. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%
Azért nem hiszem, hogy csak annyi lenne a probléma, hogy nem takarítottad ki a szobádat..
2020. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%
Ha rossz a kapcsolatod azokkal, akikkel élsz, akkor csak két lehetőség van, több nincs. Az egyik, hogy megjavítod a kapcsolatot, a másik, hogy elköltözöl.
2020. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
40%
"168 ezer a fizetesem nem nagyon lehet belole megelni.." Sokan ennyiből még egy gyereket is eltartanak. De, meg lehet belőle élni, ha nem költesz felesleges dolgokra. Persze mindenkinek könnyebb lenne ha eltartathatná magát mellette.
2020. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
30%

nem tudom, a munkásszállók milyenek, és hogy pl van-e ott a közeledben;

amúgy láttam már pl olyan hirdetést, hogy egyetemisták keresnek 3. lakótársat albérlethez, tehát szerintem is lehet hogy érdemes lenne keresni valakit.

Ha nincs más, akkor akár olyat is, akit még egyelőre nem ismersz, de azért válogassad meg, legalábbis próbáld; hogy kivel költözöl össze. Lehet olyan, hogy akár egy szobát adnak ki albérlőknek, tehát még az is jobb, mint a semmi, ha egyetlen szobát ki tudnál venni. Próbáld valahogy elnyújtani az időt, legyél nagyon aranyos anyáddal, lehet, hogy ha túl nyalizós lenne, az már feltűnő lenne, de próbálj meg szembetűnően kedves lenni vele is, párjával is, tesókkal is; hogy ne vonja meg a "szeretetét", de egyébként próbálhatnál kialkudni vele (de csak ha minden kötél szakadna), hogy okés, még hadd végezd el ezt a tanfolyamot, hogy ne halj éhen; és utána ha már találtál állást, és megjött az első fizetésed; akkor már majd talán el tudsz menni. Szóval ehhez csak legvégső esetben folyamodj. Hogy ezt felhozod neki, addig inkább próbálj meg nagoyn a kedvében járni.

2020. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
35%
Jaj jaj, lepontoztak mert meg mertem mondani hogy sokan ennyiből, meg kevesebből élnek meg? Tanuld meg beosztani a pénzt kérdezőcske.
2020. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom egyeseknek mennyi kezdo fizu kene hogy onallosodjanak. Emiatt nem lehet orokre otthon lakni. Lehet eleinte nem marad sok penzed, ok de ne mondd mar hogy fenntartani nem tudod magad. Sokszor hirdetnek hogy szoba kiadó, nem lehetetlen.
2020. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
30%
Engem is lepontoztak, de azóta néma csend. Magát sajnálja, hogy mennyire kevés a fizuja, de az anyját nem hogy egyedül kell eltartania és etetnie.
2020. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
80%
Hű szegény anyja, 400 k-bol kell eltartani magát meg az egy gyerekét, mert gondolom a kérdező a cuccait magának veszi. Bírom hogy a gyerek itt gyakorin mindekinek csak egy kolonc a nyakán. Ha épp nem tetszik ahogy a gyerek a saját szobájában veszi a levegőt akkor nyugodtan ki lehet baxni az utcára. Véletlenül sem lehet hogy az anyja rühelli és elakarja takarítani a házból, ugye? Neeem, itt gyakorin mindenki minta csaladban él. Anyuci csak tökéletes lehet. Sőt, 170 ezret keres? Hát abbol más is megél, igazan elhúzhatná mar otthonról a csíkot, nem? Hogy itt milyen rosszindulatú emberek vannak. :D Szal ha megtudna belőle élni, igaz xarul, akkor abbol mar automatikusan jön hogy a szülőknek ki kell vágni őt? Röhejes. Egy olyan ismerősöm sincs, akinek rendesek a szülei, és kibaxtak volna őket a szüleik rögtön suli után, vagy epp suli kozepen. Egyet sem. De lehet csak felenk szokás szeretni a gyereket.
2020. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
22%

400 korul kap


csaladi, arvaellatas, ozvegyi


Álomdban.

2020. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!