Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan férfi akinek a...

Van itt olyan férfi akinek a második felesége/élettársa nem tudta elfogadni az előző kapcsolatából származó gyerekét? Mi lett a történet vége?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 18:15
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk a 11-es se egy észlény.. nem először írja ezt oda kérdésekhez,meg alap szinten se.
2020. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
80%
Nekem volt ilyen csajom, simán kidobtam, pedig nagyon szerettem. De ez sajnos válóok. A mostani feleségem se nagyon rajong szerintem a gyerekeimért, de legalább rendesen viselkedik velük, és nem is menekül előlük.
2020. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
59%
Ha ezért kidobtad nem szeretted. Ilyen helyzetben mindenkinek kompromisszumképesnek kell lennie
2020. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
88%
Dehogynem szerettem. De soha nem kötnék kompromisszumot a gyerekeim rovására. Annak a kapcsolatnak nem volt jövője. Konkrétan menekült a gyerekeim elől.
2020. febr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
És amúgy azt felfogjátok hogy egy gyermektelen nő mennyi kompromisszumot köt amikor leáll egy gyerekes apukával? Szted amikor hétvégente a romantikus wellness meg vacsi helyett gyerekprogramokon vesz részt veletek azt a gyerekek miatt teszi? Nem apám, hanem miattad, mert szeret, te meg önző vagy
2020. febr. 18. 20:01
 16/40 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, nem kötelező összejönni vele, se vele maradni, ha túl nagy tehernek éled meg. Akkor el kell engedni az egészet és keresni mást.
2020. febr. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
82%

Hát nekem van fogalmam mindkét szerepről, mivel nekem is vannak gyerekeim, de én is nevelem másét.


Mivel a szülő nem tud nem szülő lenni (jó esetben - de most őszintén Kérdező, kinek kell egy olyan pasi aki eldobja a gyerekeit egy nőért), ezért "csomaggal együtt jön". Ha nem tetszik, válassz másik pasit. A másik gyerekeinek elfogadása olyan alap, amiből nem szabad engedni.


A másik szerepben is vagyok egyszersmind, mert a feleségem is hozott magával 2 gyereket. Ezt az ember átgondolja, és a szerint cselekszik, amit vállalni tud. Én átgondoltam, bevállaltam. (És ugye az megvan, hogy egy nő esetében ez még keményebb, mivel a gyerekei 24/7 nála laknak, míg egy férfi többnyire csak hétvégén hozza át a gyerekeit, a legtöbbjük azt is csak 2 hetenként.)

Együtt élek a gyerekeivel, elfogadtam őket, és nevelem őket (módjával, mivel azért nem én vagyok a vér szerinti apjuk).

Szóval igen Kérdező, van fogalmam, hogy ez mivel jár.


Szerintem nincs baj a felfogásoddal. Csak neked nem való gyermekes pasi. Szerintem engedd el szerencsétlent, ne kényszerítsd arra, hogy miattad elhanyagolja a gyerekeit. Keress gyerektelen pasit.

2020. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
83%

El kellene már fogadniuk az embereknek nemtől függetlenül, hogy ha a kiszemeltnek gyereke van, az ezzel jár, csomagban van.

Ha nem tudom elfogadni a gyereket, nem állok bele a kapcsolatba.

Ez olyan, mint pl ha valaki boldog házasságban él, nem hajtok rá akkor sem ha amúgy tetszik és nem engedem meg magamnak azt a luxust, hogy beleszeretek, mert ez nem így megy.

Vannak dolgok, amiket nem csinálunk és kész. A szülő elmarása a gyerekétől is ilyen.

Nem is értem hogyan kellhet egy nőnek olyan férfi, aki tesz a gyerekére miatta.

Evidens, hogy aközössel is megtenné.

2020. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Csak hogy ez többnyire nem ilyen egyszerű, beleszeretsz egy pasiba, nem az apába, azt hiszed nem lesz gond a gyerek, később jössz rá ez mivel jár, közben lehet óriási a szerelem, szétmentek, mert a gyerek, aztán az apuka lehet látja 2 hetente a gyerekeit, de közben fusztrált, nem boldog
2020. febr. 18. 20:22
 20/40 anonim ***** válasza:
40%
Világos persze, de tudni kell elengedett kézzel szeretni. Az apuka majd boldog lesz más csajjal, aki el tudja fogadni, hogy 2 hetente van egy gyerekesős hétvége. Hidd el, rengeteg nő van, akinek ez nem jelent problémát.
2020. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!