Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan férfi akinek a...

Van itt olyan férfi akinek a második felesége/élettársa nem tudta elfogadni az előző kapcsolatából származó gyerekét? Mi lett a történet vége?

Figyelt kérdés
2020. febr. 18. 18:15
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
89%
Nemcsak férfi van ilyen, de nő is van. Konkrét eset: egy 10 év körüli kislány anyja meghalt. Az apa később megnősült, de az új feleség feltételt szabott, hogy a kislányt nem fogadja el. A lány nevelőotthonban nevelkedett, később férjhez ment.
2020. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
37%
Szét mentünk és én vagyok a szar mai napig. Pedig ezt képtelenség el tűrni, amíg nincs egy közös. Hát ő nem is akart közös gyereket, azt mondta neki nem kell mert már van egy. Hogy én mit éreztem persze senkit nem érdekelt :)
2020. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
87%
Ott az apa vastagon sáros, hogy nem küldte a pokolba a nőt. Persze ha fontosabb volt neki a nőt dugni, mint a gyereket védeni, akkor a gyereknek jobb volt nélküle is.
2020. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
93%
A genetikai apám egy akarat nélküli, befolyásolható szar volt. Az új felesége utált engem, egy ilyen tutyimutyinál nem volt nehéz elérnie, hogy a válás után szarjon le engem. Az ilyen egy hulladék.
2020. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
23%
Normális nő nem foglalkozik olyanokkal,akinek gyerekei vannak,és elvált.Nem rendeli alá magát annak h más gyerekét pesztrálgassa,és mindent eltűrjön.Ha valaki így behódol egy palinak,ott pszichés gondok vannak,vagy a manusnak sok pénze van.
2020. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
93%
Butaságot írtál előttem szóló, egy korrwkr megözvegyült vagy elvált férfit gyermekkel nem lehet elfogadni?
2020. febr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
80%
Korrekt
2020. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 MikeS13 ***** válasza:
93%
A Hamupipőke erről is szól.
2020. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
37%
Az én második feleségem a gyereket elfogadta volna, de ami vele járt azt nem. Az exem ott tett keresztbe nekünk ahol tudott, szó szerint pokollá akarta tenni az életünket, ami sikerült is neki, ugyanis már napi szintű vitákból állt csak az életünk. Hoztam egy döntést, megszakítottam minden kapcsolatot az akkor 6 éves lányommal, így idővel az anyja is békén hagyott. Azóta lett 2 közös csodaszép gyerekünk, összeházasodtunk és sose voltan ilyen boldog. Néha persze eszembe jut hogy van valahol egy lányom, de néha sajnos áldozatokat kell hozni, én úgy veszem hogy ezt a családomért tettem
2020. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
36%
Nem a családodért, a nődért. A gyerek volt a családod.
2020. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!