Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan próbálnátok lebeszélni...

Hogyan próbálnátok lebeszélni a fiatokat a konditerembe járásról?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 13:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
15%
Ha szülő tette volna fel, akkor nem lenne minden válasz 100%-on
2020. febr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%
Mondjuk én is jobban örülnék, ha vívna, úszna, küzdő sportolna, kosarazna, mint a konditeremnek, amit sportnak azért nem neveznék, de ha ezt akarja, akkor nem szólnék bele. Nyilván a testén akar akkor változtatni. Ha már kamaszkorú, akkor menjen nyugodtan.
2020. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
99%

Te fizeted a konditermet és drágállod?

Ha igen, akkor ne fizesd tovább.

Nem te fizeted a konditermet?

Akkor meg ne szövegelj, mert közöd nincs hozzá!

2020. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
98%

Sehogy, örülnék, hogy sportol valamit. Persze, az ilyen kocsmai szakértők szerint a testépítés nem sport. Megnézném azért azt, aki ilyet mond, hogy mennyi köze van a sporthoz.


A drága pedig relatív, attól függően, hogy hol laksz és milyen terembe jársz, pár ezer forintból lehet havi korlátlan bérletet venni, ha megnézed mennyire jön ki egy alkalom, főleg, ha rendesen ki is használod: pár száz forint. Ennyi pénzből nem nagyon jutsz el másmilyen edzésekre, tapasztalatból írom, mert kondiba is járok, meg két egyéb edzésre mellette.


Egyébként meg hogy nincs haszna: én amióta járok a terembe, nem fáj a derekam, lefogytam zsírból, szedtem fel izmot, jobban alszom, megtanultam felhúzni magam, jobb lett a mozgásom stb.


Hagyd békén a fiadat és örülj neki, hogy nem egy tespedt fiatal, hanem mozog valamit.

2020. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy, még a bérletet is fizetném neki
2020. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert nem értelmetlen, és legalább mozog. Így nagyobb rá az esély, hogy tényleg hatásosan edz és nem cseszi szét az inait. Inkább leülnék vele beszélgetni, hogy kiknek a véleményére érdemes hallgatni a kondiban és milyen jellegű tanácsokra legyintsen (koksz stb.).
2020. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!