Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti probalnatok egy olyan...

Ti probalnatok egy olyan anyaval kapcsoltatot tartani aki egyalatalan nem foglalkozik veled? Erdekelne hogy kinek mi a velemenye oszinten valaszaitokat koszonom😊

Figyelt kérdés
Es aszt azert hoza tennem hogy 26 ev alatt 1 szer hivott fell szerintem ez kicsit fura mindegy hogy kulon csaladom van mar nekem is azert meg a gyereke vagyok es jol esne ha legalabb havonta fel hivna hogy vagyok (vagyunk)
2016. júl. 2. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős, majd ő felkeres, ha akar valamit, olyan után ne fuss, ami nem vesz fel, csak novelned az egóját
2016. júl. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat neki meg egoja sincsen... Azen szemembe o nem anya csak neha azert gondolok arra hogy jo lenne ha jo kapcsolatba lenenk de o sajnos nem nagyon etoltetti meg magat en meg kezdek bele faradni vegulis nem nekem kenne hanem neki
2016. júl. 2. 02:13
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon szomorú hogy ennyire nem törődött veled. Azért jó lenne tudni a miértjét: Tényleg nem érdekled, vagy szégyenli magát előtted? Mert nem mindegy.


Volt osztálytársam állami gondozott volt. Na az ő "anyukája" nem szégyenlősködött: amint diákmunkára ment a lánya, egyből jelentkezett. És tartotta a markát, hogy adja oda a lánya a fizetését. Szerencsére a lánynak volt annyi esze hogy elhajts a a haszonleső némbert a p*csába.

2016. júl. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs mijertje csak az hogy felelotlen meg gondolatlan anya.. o nem penz ehes csak alapbol nem foglalkozik se velem se senkivel sajnalja magat ugy tesz mintha a vilag tehetne a bajairol... meg feletkezik rolam es az unokairol szornyu de ez van
2016. júl. 2. 03:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen furcsa az élet. Az a gyerek, akivel törődnek, akire odafigyelnek (ne adj isten tiltanak, ha hülyeséget akar csinálni) az "menekülne" otthonról, akit meg le sem szarnak, annak lelkiismeret furdalása van és próbál a "nem túl példás" szülővel kapcsolatot fenntartani, mert szeretné, ha szeretnék.


Szerintem egy próbát megér, az esélyt ad meg neki ha így sem él vele, akkor fordulj a már meglévő saját családod felé és legyél boldog velük.

2016. júl. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hat o ugyse fog engem egyszerse fel hovni eddig nem tette meg akkor mar szerintem nem is fogja en nem megyek hozajuk mikor en felhivom nemis emliti (gyertek el lanyom meg nemis lattam a gyerekeket) nem meg soha nem mondott ijetcsak a bajait gongyait az mindenkinek van attol meg erdeklodhetne na de mindegy o ijen nem tudom megvaltoztatni elkelfogagyam hogy nincsen anyam
2016. júl. 2. 09:54
 7/7 A kérdező kommentje:
De nem baj van nekem szep csaladom majd vissza kapja a sorstol😊
2016. júl. 2. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!