Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te mit tennél? Költöznél a...

Te mit tennél? Költöznél a helyemben?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: 28 éves vagyok, sajnos még mindig szülőkkel lakok, nem sok a fizetésem, nem tudnék egyedül fenntartani egy albérletet. A probléma az, hogy kikészülök az anyáméktól. Egyfolytában csak a pénz a téma, nem vagyunk szegények de másról nem is lehet beszélni csak hogy kinek mennyi pénze van. Pl: ha beteg vagyok és nem megyek dolgozni akkor is csak az a lényeg hogy nehogy kirúgjanak és nem az hogy meggyógyuljak. Ezen kívül az is zavar hogy minden nap isznak, folyton tele van cigifüsttel a lakás és iszonyat pazarló életmódjuk van. Nagymamám felajánlotta hogy költözzek hozzá, nála van egy üres szoba. Ő egyedül él de eddig nem mertem hozzá költözni mert szerintem senkit nem tudna elviselni maga mellett, ráadásul ő is anyagias, ennek ellenére nagyon szeretem. Anyut is szeretem és nem akarom megbántani őt azzal hogy ezt így a szemébe mondom de úgy érzem nem tudok már velük élni. Nincs magánéletem, mindenről be kell számolnom és csak a pénz, pénz, pénz.
2019. nov. 27. 17:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%
Költöznék, bármennyi munkát bevállalnék.
2019. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!