Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Te mit tennél a helyemben?...

Te mit tennél a helyemben? Költöznél Salgótarjánba?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a párom örökölt egy lakást ott, egész jó helyen van. Jelenleg Pesten élek albérletben de már annyira drága hogy megfizethetetlen. Saját lakásra más módon nincs lehetőségünk, lakás hitelt nem akarok fizetni 20-30 évig csak azért hogy a fővárosban maradhassak. Eladni a lakást nem szeretnénk mert nem éri meg. Viszont sok rosszat olvasok Salgótarjánról, hogy nagyon veszélyes meg ilyenek. A sok cigány nem érdekel mert azok mindenhol vannak, laktam Újpalotán, az is tele van velük. Ez az egyetlen módja annak hogy saját lakásban lakhassunk. Ti költöznétek oda ilyen esetben?
2019. márc. 19. 16:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdejwlne, mert az egyetlen város, ahol 2-3 millióért lakást lehet venni. De nyilván nem véletlen. Azért cigók közt is van különbség. Lehet ott brutálabbak. A másik a munkalehetőség.
2019. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen a munkalehetőség sajnos kevés. Eddig a leghosszabb idő amit ott töltöttem az 1 hét volt, jöttem mentem mindenfelé és igazából Budapesten sokkal vadabb cigányokat látni mint ott. Laknak a közelben rokonok, ők is valami nevetséges összegért vettek házat annak idején és egy igazi családi fészket csináltak belőle. El tudnám képzelni az életem ott de kíváncsi lennék olyasvalaki véleményére aki ott él. Egyébként a Vásártéren van a lakás,nem a gettós helyeken.
2019. márc. 19. 16:38
 3/19 anonim ***** válasza:
42%

Én csak kétszer voltam rövid ideig ott: a környéke szép.

A helyetekben mindenképp oda költöznék - még ha alacsonyabb is a bérszínvonal - mert egy saját lakás rengeteg előnnyel jár, nem beszélve hogy rengeteg pénzetek megmarad ha nem fizettek horror albit! Arra vigyázzatok, hogy el ne aludjatok...:) Az internet korában minden kulturális élményben részetek lehet, van távmunka is, úgyhogy én mennék a helyetekben!

2019. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Na végre valami bíztatót is hallok :) köszi
2019. márc. 19. 17:06
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
El ne aludjatok? Milyen távmunka van? Meséljél már!
2019. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
mennék,ha igy sajátom lehet,nem kéne horror albit fizetni,simán,és akár be is járhatsz pestre dolgozni amig közelebb nem találsz munkahelyet.
2019. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, napi 110 km.
2019. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá hogy ideiglenesen pestre járok dolgozni de napi szinten oda vissza rengeteg utazás lenne.
2019. márc. 19. 19:19
 9/19 mindentudó99 ***** válasza:
79%
Gondolom mások is élnek ott. Ők is el vannaknvalahogy. Hitel nélkül lesz hol élnetek. Ezt nem sokan mondhatják el magukról. Vágj bele.
2019. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Köszi
2019. márc. 19. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!