Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Te mit tennél a helyemben?...

Te mit tennél a helyemben? Költöznél Salgótarjánba?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a párom örökölt egy lakást ott, egész jó helyen van. Jelenleg Pesten élek albérletben de már annyira drága hogy megfizethetetlen. Saját lakásra más módon nincs lehetőségünk, lakás hitelt nem akarok fizetni 20-30 évig csak azért hogy a fővárosban maradhassak. Eladni a lakást nem szeretnénk mert nem éri meg. Viszont sok rosszat olvasok Salgótarjánról, hogy nagyon veszélyes meg ilyenek. A sok cigány nem érdekel mert azok mindenhol vannak, laktam Újpalotán, az is tele van velük. Ez az egyetlen módja annak hogy saját lakásban lakhassunk. Ti költöznétek oda ilyen esetben?
2019. márc. 19. 16:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
Mégis inkább többen hitelt vesznek fel egy normális helyre, és nem mennek az Isten háta mögötti gettóba.
2019. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%

Gettóba?

Pesten laksz a bugrisok között, vagy Budán a sznob idióták között! Vagy Salgótarjánban az egyszerű emberek között.

Kisebbség meg még a Várban is van...

2019. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
Inkább a várban, ha szabad választanom. Köszönöm
2019. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Pontosan
2019. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet sok a rossz vélemény, nem mondom, hogy tökéletes hely, de megéri a ti helyzetetekben mindenképp. Nem mindegy, hogy mire költesz és mennyit

Én sokáig is laktam itt, illetve suliba szintén ide jártam és soha nem volt problémám a kisebbséggel szerencsére, mondjuk én nagyrészt csak a "belvárosban" mozgok, meg van egy két hely ahová fényes nappal sem mennék, de hol nincs könyörgöm?

1 évig laktam Pesten is, Zuglóban tehát nem a legalja hely, mégis sokkal jobban féltem az utakon, mint Tarjánban bármikor. Sötédés után csak gázsprayvel a zsebemben mertem menni, ehhez képest itt már 13 évesen simán átsétáltam volna a városon, nem egyszer volt, hogy 11kor mentem haza mégse ért semmi féle támadás. Azt megkérdezhetem pontosan hova költöznétek?

Lenne még nagyon sok mondanivalóm a témáról, ha gondolod írj rám, és mesélek még.

2019. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 David008 válasza:
100%

Szia!

Nem tudom figyeled-e még. Én születésem óta élek itt, Salgótarjánban. Abszolút élhető kis(!) város, nagyjából van minden. Munka is van, bőven! Bár fizetés nem hiszem, hogy lesz annyi, mint Budapesten.

Ennek ellenére meg lehet élni. Párommal élünk, a vásártérhez igencsak közel.

Minden van amúgy, ami a megélhetéshez kell.

Én szeretek itt élni. Meg kell szokni, be kell illeszkedni, de nem vészes egyáltalán.

Ha van kérdésed, írj nyugodtan. Remélem tudtam segíteni!

25/F

2019. ápr. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Eldöntöttük, költözünk de előbb van pár dolog amit rendbe kell hozni a lakásban. Az az igazság hogy az is érdekelne ki hogy viszonyul az ottani kisebbséghez mert jót még nem hallottam ezzel kapcsolatban és tartok ettől mert pesti életem során sajnos nem sokszor csalódtam bennük pozitívan.
2019. ápr. 10. 15:37
 18/19 A kérdező kommentje:
Tudom a kérdésben írtam hogy nem érdekelnek a cigányok de ismerősöktől állandóan csak ezt hallgatom hogy nem vagyok normális hogy oda akarok költözni.
2019. ápr. 10. 15:39
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy nem veszelyesebbek a pestieknél a cigányok.
2019. ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!