Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális hogy jobban szeretik...

Normális hogy jobban szeretik a menyüket mint a gyermeküket?

Figyelt kérdés
Férjemnek és nekem hasonló problémánk van a szüleinkkel. Neki is és nekem is a szülők a testvérünket szerették jobban. Ezt még el is lehet fogadni és lehet kezelni. De valahogy az rosszul esik hogy még a menyük is kedvesebb számukra. Ha a testvérem felesége kér valamit máris rohannak, ha csinál valamit akkor agyon van dicsérve, a férjem családjánál is uez a helyzet a sógornő a minden. Egy időben próbáltunk a szülők kedvében járni, segiteni stb de az kb számukra természetes volt és ha elértünk vmi nagyobb dolgot az életbe sose éreztük hogy igazán örülnének vagy büszkék lennének. Elég fura érzés. Járt már valaki hasonló cipőben?

#Szülő-Meny
2019. júl. 25. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk volt hasonló helyzet. De ez amiatt volt,hogy az én apukám nem vérszerinti gyermeke volt a pápának. Mindig mindenben különbsêget tették emiatt. Nagymamám próbált egyenlően bánni a két fiával,és az unokákkal,de papa miatt mégis lehetett érezni,hogy mi nem vagyunk annyira fontosak. Nem tudom nálatok ez mi váltotta ki,nálunk ez,hogy az én apám nem a gyereke volt.
2019. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk meg anyám mindig a férjemnek smúzol, én le vagyok tojva:(
2019. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!