Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak dns tesztel lehet bizonyí...

Csak dns tesztel lehet bizonyítani az apaságot vagy elég a hasonlóság is?

Figyelt kérdés
2017. máj. 12. 17:23
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
98%
A sógoromnak párszor már mondták, tiszta ő az unokaöcsém. Bár nem az édes fia :) szóval hasonló bárki lehet, a DNS teszt biztosabb. Bár ha már tesztre van szükség, mert nincs bizalom, csak gyanú, az már rég szomorú.
2017. máj. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
95%
Nem a psziché írja felül a dolgokat, a négyes válaszolónak nem ártott volna bejárni biológia órákra. Ha az apa barna szemű barna hajú volt attól még hordozhatja magában a szőke haj, kék szem allélokat, amik a gyereknél dominánsak is lehetnek.
2017. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
28%

Kedves kérdező, én a gyermeked vagyok, mert hasonlítok rád.... ugyhogy fizetheted anyamnak a gyerektartást.... ja és visszamenőleg.....

Butaság? Az! A kérdésed is.....

2017. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
11%

#13, a 4-es válaszoló járt biológia órára...


De ha ne játszik közre az emberi psziché az ilyen esetekben (amit orvosok, szakemberek állítanak, hogy igen, nem én)

akkor áruld el nekem, hogy szokványos körülmények között egy családon belül a vérrokonok miért nem különbözőbbek. Hiszen, ha az allélok random módon aktivizálódnának, mindenféle körülményre tekintet nélkül, sokkal több barna szülőpárnak szőkülne ki az édesgyereke. Márpedig ez nincs így, csecsmőként örökbefogadott gyerekeknél viszont megesik...

2017. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
97%
Hasonlóság is elég? lol Te júóó isten hova kerültem.Az eszét remélem nem tőled örökölte :D
2017. máj. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
55%

A hajszin igenis valtozhat! Nekem 4 eves koromig gondor csigas szoke hajam volt mint anyukamnak, utana lett csak vilagosabb barna.

Egyebkent tenyleg ki lehet szamolni hogy hany szazalek esely van arra hogy egy kek szemu szoke anyukanak meg egy zold szemu barna haju apukanak milyen szemu es haju babaja szulethet, de ez nem 100% biztos csak atlag

Ja es majdnem minden kisbaba kek szemmel szuletik mert a pigment(melanin) az iriszben meg nem fejlodott ki. Kb 3 eves koraban dol el hogy milyen szeme is lesz a gyereknek.

2017. máj. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
69%

De, rettenetesen sötét vagy.

Ránézésre,.....

Made my day.

2017. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
2%

"Ja es majdnem minden kisbaba kek szemmel szuletik mert a pigment(melanin) az iriszben meg nem fejlodott ki. Kb 3 eves koraban dol el hogy milyen szeme is lesz a gyereknek."


Nyilván nem kisbabákról van szó.

Én vagyok az a "sötét" aki állítólag nem járt biológia órára.


Ne mondja már nekem senki sem, hogy ha a családban mindenkinek barna haja és barna szeme van, nagyszülők, és szülők, és testvére, és mindenki, akkor hirtelen születhet egy szőke és kék szemű gyerek (aki pl 15 évesen IS szőke és kék szemű marad)


És akkor egy közös családi fotózáskor csak ő más, de ez ok, mert nyilván ez megtörténhet.


(vagy fordítva)

2017. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:
Akkor most mi a köze a pszihologiának ehhez?
2017. máj. 12. 19:22
 20/52 anonim ***** válasza:
95%
Pedig születhet. Akár ükszülőktől vagy akármelyik távoli rokontól örökölhetsz.
2017. máj. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!