Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak dns tesztel lehet bizonyí...

Csak dns tesztel lehet bizonyítani az apaságot vagy elég a hasonlóság is?

Figyelt kérdés
2017. máj. 12. 17:23
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
95%
Már mint hogy kinek elég? A bíróságon biztos nem elég, de a nagyinak meg a rokonoknak általában az.
2017. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
97%

A hasonlóság, vagy annak hiánya nem bizonyít semmit sem.


A szomszéd két fia olyan egyforma, mintha ikrek lennének, pedig két különbözö ember az apjuk.

2017. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
99%
Csak a dns teszt a hivatalos.
2017. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
13%
ráadásul a hasonlóságról annyit, hogy nem egy olyan eset van, hogy a gyerek, aki még nem született meg, amikor elvesztette az édesapját, megszületve később a nevelőapára kezdett hasonlítani, aki az apa szerepet betöltötte az életében. Ez még a legszélsőségesebb módokon is előfordul, amikor a genetikailag nem történhetne meg (mondjuk a barna hajú barna szemű édesapa a gyerek csecsemőkorában meghal, szőke kék szemű nevelőapa neveli fel, és a gyerek szőke kék szemű lesz.)
2017. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
Na azért ilyen csodák nincsenek
2017. máj. 12. 17:55
 6/52 anonim ***** válasza:
22%
de vannak. az emberi psziché néha képes felülírni a biológia törvényeit. ha nekem nem hiszel, olvass utána, találni fogsz ilyen esetet.
2017. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
14%

Bizonyítani csak DNS teszttel lehet, de kizárni alapvető dolgokkal is.

Pl. mindkét szülő és az összes rokonság barna hajú, barna szemű, majd hirtelen születik egy szőke, kék szemű gyerek, vagy fordítva.


Meg ilyenek.


Meg asszem a vércsoportnál is van valami.

Tudom bioszból anno tanultuk, de nem tudom pontosan.

Van amelyik dominánsan és van amelyik recesszíven öröklődik.

2017. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Hogy változik barnáról kékre a haj meg a szem?Kicsit hihetetlen nem vagyok setét
2017. máj. 12. 18:00
 9/52 anonim ***** válasza:
10%
De, az vagy.
2017. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Akkor mi a magyarázat? Ha ennyire sötét vagyok
2017. máj. 12. 18:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!