Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Azt hiszem megtaláltam a...

Azt hiszem megtaláltam a féltestvérem. Van olyan oldal, ahol össze tudom hasonlítani a vonásainkat fényképről? Hogyan tudnék megbizonyosodni, anélkül, hogy bevonnék valakit?

Figyelt kérdés
Nem is tudtam a létezéséről, de nagy valószínűséggel ez a lány a féltestvérem. Látok köztünk kis hasonlóságot, a vonásainkban, de lehet csak bebeszélem magamnak.

2015. ápr. 16. 23:55
 1/7 Argloss ***** válasza:
100%

Külső alapján ezt nem lehet kideríteni. Két teljesen idegen ember is hasonlíthat egymásra. Olyan szinten mintha ikrekről lenne szó és még csak nem is kell egy kontinensről származnia ehhez a két embernek.

Megbizonyosodni csak DNS teszttel lehetne erről.

2015. ápr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ilyen a filmekben van (legalábbis "mindenki számára" hozzáférhető formában).

Szerintem annyira nem mérvadó: mi a bátyámmal külsőre cseppet sem hasonlítunk, mégis édestestvérek vagyunk.

Egyébként gratula! :)

2015. ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha külsőt nézed akkor lehet nagyon befogsz fürödni. Nekem 3 testvérem van és egyik sem hasonlít külsőre hozzám. Sőt, emlékszem amikor életemben először mentem a gimnáziumba, egy számomra idegen tanár, odajött hozzám, és megkérdezte, hogy van a nővérem, régen nem hallott róla. Mondom nekem csak bátyáim vannak, nővérem nincs. De nem hitt nekem, ezért megmutatott egy 5 évvel korábbi tablóképet amint volt egy lány aki külsőre kiköpött én voltam. Mintha az én fényképemet láttam volna. Szóval attól hogy te láttál valakit aki szerinted külsőre hasonlít rád, még nem biztos, hogy rokonságban vagytok.
2015. ápr. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fú én annyi hozzámhasonló lányt/nőt láttam már életemben. Nekem ilyen tipikus mindnekire hasonlító arcom van, nem hinném, hogy apám végig kefélte a fél világot.. Külső alapján ezt nem lehet megmondani szerintem.
2015. ápr. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oke, nem vagyok gyengeelmeju, rakerestem apamra (sosem talalkoztunk) es egy ferfit talaltam aki szuletesi ido es nev alapjan az apam lehet legnagyobb valoszinuseggel. Akkor lattam, hogy mar nagypapa es van egy nalam fiatalabb lanya, de mar nincsenek egyutt az anyaval, 2010ben egy masik novel jott ossze, szoval ha veletlenul meg is keresnem mar nem barmolnek szet egy csaladot. Mar ha megkeresem oket egyszer... Viszont tenyleg erdekel, hogy a rokonaim-e. A lany nem a kikopott masom, de az arcberendezesunk hasonlo.
2015. ápr. 17. 01:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha az apukádnak van egy másik lánya, akkor igen, ő a féltestvéred. De mint ahogyan előttem is írták, DNS teszt a 100%. Mert az is előfordulhat, hogy a lány nem tőle van, csak mondjuk kiskorától kezdve ő is neveli, és lányaként tekint rá, a lány meg az édesapjaként. Külső vonásokat felesleges nézned, mert mi is 3-an vagyunk lányok testvérek, a nővérem és a húgom annyira hasonlítanak egymásra, hogy olyan mintha a nővéremet látnám a húgomban csak 10 évvel fiatalabbi verziót. :D (Volt aki azt hitte, hogy húgom a nővérem lánya) Én abszolút nem hasonlítok rájuk. Ők mindketten barna hajúak és szeműek, vékony alkatúak, én szőke kék szemű vagyok és teltebb. Az ő arcuk hosszúkás, az enyém kerek..:D
2015. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is most találkoztam nemrég a féltestvéremmel,33 év után.Nem hasonlítunk,mert egyikőnk se az apánkra ütött külsőleg :) Írj rá,mi is neten kezdtünk el beszélni először.
2015. ápr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!