Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek is utál a "családom"?

Szerintetek is utál a "családom"?

Figyelt kérdés

A szüleim egyszerűen nem normális, idegbeteg emberek, egész álló nap torkuk szakadtából üvöltöznek egymással, olyanok, mint a Mónika Showban szereplők...Ja és nem mindig csak egymással, van, hogy velem is...A nővérem meg azóta gyűlöl, mióta csak az eszemet tudom, soha nincs hozzám egy kedves szava se, mindig mindenbe belepofázik, olyanokba, amikhez semmi köze nincs. Pl. múltkor elkezdett azért cseszegetni, mert még nem volt barátom 16 évesen és mondta, hogy amilyen undorító vagyok, nem csodálja...Ma meg azt mondta, hogy "olyan szerencsétlen egy valami vagy, hogy az ilyen ki kéne írtani"

Eleve nem szeretek erről beszélni másoknak, mert szánalmasnak néznének, ráadásul barátnőméknek is egyszer meséltem pár dolgot, hogy miket mondanak nekem és annyit mondtak, hogy jajj ez mindenkivel megesik, stb. Ezek szerint csak én reagálom túl, és másoknak is ilyet mond a saját testvérük, hogy ki kéne őt írtani? Ez komoly?

16/L


2014. máj. 29. 19:19
1 2
 11/12 lucia99 válasza:
hidd el megértelek
2014. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 zakos válasza:

2.

Nem hinném, hogy a kamaszkori gyűlölködés bármi jóra vezetne.

2014. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!