Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek is utál a "családom"?

Szerintetek is utál a "családom"?

Figyelt kérdés

A szüleim egyszerűen nem normális, idegbeteg emberek, egész álló nap torkuk szakadtából üvöltöznek egymással, olyanok, mint a Mónika Showban szereplők...Ja és nem mindig csak egymással, van, hogy velem is...A nővérem meg azóta gyűlöl, mióta csak az eszemet tudom, soha nincs hozzám egy kedves szava se, mindig mindenbe belepofázik, olyanokba, amikhez semmi köze nincs. Pl. múltkor elkezdett azért cseszegetni, mert még nem volt barátom 16 évesen és mondta, hogy amilyen undorító vagyok, nem csodálja...Ma meg azt mondta, hogy "olyan szerencsétlen egy valami vagy, hogy az ilyen ki kéne írtani"

Eleve nem szeretek erről beszélni másoknak, mert szánalmasnak néznének, ráadásul barátnőméknek is egyszer meséltem pár dolgot, hogy miket mondanak nekem és annyit mondtak, hogy jajj ez mindenkivel megesik, stb. Ezek szerint csak én reagálom túl, és másoknak is ilyet mond a saját testvérük, hogy ki kéne őt írtani? Ez komoly?

16/L


2014. máj. 29. 19:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Kamaszkori problemak a diagnozis neve.
2014. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A testvérek tudnak nagyon gusztustalanul viselkedni egymással. De vígasztaljon hogy sok ilyen testvérkapcsolatból később jó kapcsolat alakul ki. Főleg amikor már nem rivalizálnak a testvérek semmin.
2014. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez valaha váfog. Eleve, amint 18 leszek, elhúzok innen és soha többé nem kell látniuk. Remélem szenvedni fognak, amikor csak másoktól tudják meg, hogy pl. férjhez mentem, vagy gyerekem született. Mondjuk az se biztos, hogy érdekelné őket egyáltalán...na mindegy.
2014. máj. 29. 19:31
 4/12 A kérdező kommentje:
*változni fog
2014. máj. 29. 19:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Nagyon rossz volt a bátyámmal a kapcsolatom.. 2 év Van köztünk. Állandóan veszekedtünk, rivalizáltunk, verekedtünk, egyszer el is törte a karom.. Visszagondolva már vicces. :D

Így huszonéves fejjel már elválasztahatatlanok vagyunk. Nagyon jó lett a viszonyunk, nem is tudom hogyan, csak Azt vettem észre, hogy Nagyon szeretem. :D

2014. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó neked :) De nem hiszem, hogy az én testvérem meg fog változni, elég nagy köztünk a korkülönbség...
2014. máj. 29. 19:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakivel szeretnél beszélni aki hasonló dolgokat élt meg akkor írhatsz ^^

Nekem anno segített ha volt kivel megbeszélni.

2014. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem van egy öcsém és tapasztalatból mondom annyira szeretem, hogy azt a szekálásával fejezem ki. Rendesen ki is van akadva. Szval szerintem nem utál a testvéred.
2014. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez csak őt minősíti, hogy ilyeneket mond...aki másokon tölti le a dühét azzal nagy baj van fejben. Nem szabad vele foglalkozni, ne vedd a szívedre sok ilyen gonosz ember van. A párkapcsolat az meg abszolút magánügy és nem verseny ahogy azt sokan gondolják...Kitartást kívánok neked Kedves Kérdező!! :) és ne feledd mindig nyugodtan és ésszerűen válaszolj az ilyen beszólogatásokra (ha egyáltalán válaszolni akarsz rájuk;)
2014. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. máj. 29. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!