Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van még rajtunk kivül olyan...

Van még rajtunk kivül olyan család, akikhez senki sem jön az ünnepek alatt?

Figyelt kérdés
Ráadásul tesóm sincs, barátok meg le vannak foglalva most a tesójukkal, unokatesójukkal... Mikor lesz már vége ennek az ünnepnek???
2013. dec. 27. 18:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk csak anya felőli mamám szokott ide jönni, hogy ne legyen egyedül az ünnepek alatt, többi rokonunk külföldön él, szóval mi így négyesben szoktunk karácsonyozni. Mondjuk ugyan olyan mint a többi nap, csak 24.-én együtt vacsorázunk és ajándékokat bontunk ennyi a különbség. Van egy féltesóm, de neki saját családja van van amikor lejönnek hozzánk, de van hogy mi megyünk hozzájuk de az ritka. És amúgy ugyan azt csináljuk mint más napokon, én nagyon szoktam unatkozni, alig várom hogy vége legyen és megint a barátommal tudjak lenni.:) Mert ugye ő meg rokonlátogatásokon van meg minden...
2013. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Hozzánk sem jön senki, de nem bánom egyáltalán.
2013. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Húú, én meg épp arra gondoltam, hogy mennyire nem várom, hogy elkezdődjön az év, pedig amúgy imádom a munkámat és pont egy Németországi utazással kezdek, de annyira nincs kedvem hozzá, olyan jó itthon, filmezni, pihenni, a férjemmel lenni sokat
2013. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Netezünk,főztem,kajálunk nagyokat,finomakat...

Kutyasétáltatás.

Filmnézés,beszélgetés.

Egy kis meló ,minimális :)

Szeretkezés. :)

Alvás,pihi,nagyjából ennyit csinálok,csinálunk 4 napja :)

2013. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 pbiker ***** válasza:
100%

Szuk csaladi korben voltam en is.

Brutalis taplalkozasok voltak, hus, hus es hus 100 fele korettel.

Hozzank sem jott senki, mert messze laknak.

En szivesen foznek sok vendegre is. Tobb kaja -- tobb kostolas fozes kozben.

Mindenben a jot kell keresni.

2013. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Ide sem jött senki, igaz, nem is vártunk senkit. És kiválóan jól éreztük magunkat a férjemmel.
2013. dec. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi 22. óta most áltunk meg először. Pár órája értünk haza. Egyik mama, párom mama, párom apa, párom anya, anya, apa, másik mama... KATASZTRÓFA!
2013. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élek. Szentes átmentem rokonokhoz, de hozzám nem jön senki. Sajnos, nem is hiányzik..
2013. dec. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!