Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki ellenem van, mit...

Mindenki ellenem van, mit tegyek? Család, barátok, senki sem ért meg, férfi van a dologban.

Figyelt kérdés
Exemmel már 4 éve szakítottunk, azóta is azzal idegesítenek az emberek, családom, tesóm, barátok, ismerősök, hogy de miért szakítottunk, miért nem próbáljuk meg újra, ilyen pasit nehezen lehet találni stb. Én pedig már belefáradtam a magyarázkodásba de nagyon. Tegnap is ezzel jött elő egy ismerősöm. Hogy nagyon összeillünk, meg hogy ő olyan pasi, aki lesi minden kívánságom, aki minfódig azt tenné, amit mondok stb. De án nem azt akarom, hogy valaki papucs legyen, hanem társ. Vele langyos volt a kapcsolat, azzal ugyan egyezek, hogy mellette boldog lennék, mert segtőkész, dolgozik, és biztos vagyok benne, hogy a házaimunkába is besegítene meg ha lenne gyerek,akkor foglalkozna vele. Szerintetek megérné egy ilyen langyos kapcsolat? Mert nekem nem jön be, de kb senki sem érti, hogy miért nem próbálom meg vele újra. Részemről ami egyszer le lett zárva..az úgy is marad, legalábbis ilyen kapcsolat téren.
2012. nov. 3. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A te életed!Nehogy már mások akarják neked megmondani mi a jó!Ezt te tudod a legjobban!Ha nem érezted olyan jól magad a pasival,akkor hagyd és ne hallgass rájuk!
2012. nov. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy rövid, de lényegre törő mondatot, ami kifejezi azt (minden indulattól mentesen), hogy számodra nem ő az igazi. Akár csak ennyit, hogy "Számomra nem ő volt az igazi."

Aztán ha elkezdenek nyaggatni, válaszold ezt, minden kérdésre csak ezt, apró kiegészítésekkel.

Pl.

- Miért nem kezditek újra?

- Számomra nem ő volt az igazi.

- De olyan rendes fiú volt!

- Megértem, hogy te így gondolod, de számomra nem ő volt az igazi.

- De olyan szép pár voltatok együtt.

- Elhiszem, hogy te így láttad, de számomra nem ő volt az igazi.

- Nem fogsz még egy ilyen fiút találni!

- Köszönöm, hogy így aggódsz értem, de számomra nem ő volt az igazi, keresgélek tovább.


stb...

Állítólag hatásos. :) Hátha... :)

2012. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen én is ugy hallottam #2 hogy müködik
2012. nov. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dobopapa ***** válasza:
24%
Tudod, mi hiányzik neked? Az, hogy jól kihasználjon egy srác és a f@szát az arcodra verje! Akkor nem irkálán ilyeneket erre az oldalra! Örüljél neki, hogy van egy ilyen pasi, aki szeret és elfogad téged!
2013. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj "kedves előző" de ennyire semmibe venni a nőket elég szűklátókörű ffi-re vall - kb az apám volt ilyen (ős is kapcarongyként látta anyámaT és hasonló kije3lentései voltak mint NEKED) :)
2013. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!