Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy kérjek keresztapámtól...

Hogy kérjek keresztapámtól "zsebpénzt"?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, személyesen nem ismerem keresztapámat, mert még kiskoromban elkerült innen, elvált. Nemrég felvettem a kapcsolatot vele facebook-on, beszéltünk pár szót... láttam hogy állandóan utazik,járja a világot és most hogy nincs melóm, majd csak októberben kezdek dolgozni, vennem kéne pár cuccot és kérnék tőle pénzt, mivel szüleim nem állnak túl jól anyagilag... hogy írjam meg neki?
2013. szept. 27. 11:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha a szomszédtól kérsz vagy egy baráttól és nem örökbe hanem kölcsön. Még a szomszédot is jobban ismered. De amúgy elég butácska vagy ha idegentől akarsz kérni 25 évesen ilyen olyan cuccokra.
2013. szept. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
zsebpénz gyerekeknek jár nem nagy lovaknak.
2013. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, mert ez a bunkóság teteje.
2013. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

baromi suttyó dolog lenne pénz kunyerálni tőle. inkább kérdezd meg, h tud-e valami melót neked.

te magad is jobban jársz ha halászni tanulsz meg, és nem halat követelsz...

2013. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!