Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12-éves vagyok, és nem tudom...

12-éves vagyok, és nem tudom hogyan gyűjthetnék zsebpénzt? .

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudsz valami kézimunkát, mondjuk horgolni, festeni, bármi? Azt eladni? Vagy régi játékaidat eladni vagy valamit amit régen gyűjtöttél... Esetleg környezetedben gyerekfelügyelet?
2013. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én igaz, hogy 17 vagyok de meggyet szedni voltam, aztán leadtam és az árával elleszek egész nyáron (25k) :D
2013. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen hivatalos lehetöséged sincs ebben a korban, max ha szülökkel, rokonokkal meg tudsz valamiben egyezni valamilyen segités ellenében, de gondolom ezeket már megkisérelted. Esetleg, ha valamilyen különleges adottságod, képességed van.
2013. júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sose kaptam rendszeres zsebpénzt a szüleimtől.Ha kértem ruhára,tanszerre akkor kaptam x forintot.Amikor együtt vásároltunk és a rászánt összegnél olcsóbban jöttem ki megkaptam a különbözetet.Ami maradt azt félretehettem mindig.Később nyaranta rövid idénymunkákból volt + pénzem.Továbbra is kaptam a szüleimtől,ha kértem,de a pulcsira kapott pénzből csak azt vehettem.Az összekuporgatott pénzt viszont bármire elkölthettem.
2013. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!