Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Meddig várjak még a pénzemre?...

Meddig várjak még a pénzemre? Én vagyok bunkó?

Figyelt kérdés
Unokatestvéremnek lassan 2 éve adtam kölcsön 50000 Ft-ot egy hónapra, azóta sem adta vissza, 3-4 szer kerestem meg, hogy visszakérjem. Legutóbbi válasza az volt, hogy fogalmam sincs, hogy ő meg a családja miken ment keresztül, rajta van , hogy visszaadja, de majd megértem, ha nekem is lesz családom, hogy nem érdekli kiket bánt meg. Én 31 éves nő vagyok és azért nincs gyermekem, mert anyagilag nem fér bele az életembe még. Természetesen neki sincs fogalma az én életemről, mert csak akkor hívott fel amikor pénz kellett neki.
2013. júl. 31. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a tanulság: soha ne adj kölcsön senkinek.
2013. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na én ezért nem adok kölcsön barátoknak és rokonoknak 2 ezer forintnál nagyobb összeget.... Nem vagy bunkó,de szerintem az a pénz már elúszott,esetleg részlet fizetés?
2013. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Részletfizetést tavaly ajánlott, de még semmit nem adott. Az biztos, hogy többet senkinek nem adok. Szomorú, hogy inkább a családi viszályt választotta.
2013. júl. 31. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én keresztanyámnak adtam kölcsön még tavaly 5000Ft-ot (igaz nem 50 ezer.) és azt mondta, hogy egy héten belül visszaadja. Azóta sem láttam azt a pénzt, és ennek már lassan egy éve. Na én akkor ott meg is fogadtam, hogy soha senkinek nem adok kölcsön.

Többször is kért tőlem kölcsön, én adtam neki, azokat vissza is adta.. én megbíztam benne, úgy voltam vele ezt is visszakapom. Na de nem kaptam, tanultam belőle, többet nem adok. :)

2013. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Pereld be, ha másképp nem megy.
2013. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

50000 Forintér nem éri meg perbe menni.

A mai világban nem szabad kölcsön adni, csak azoknak, akik be is tudják hajtani az adósságot. Ilyenek a bankok.

ennyi pénzt bármelyik bank 1 nap alatt ad kölcsön kezes nélkül is.

2013. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!