Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Én vagyok a hülye?

Én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
Párom közeli rokonának vigyáztunk a házára, amíg ők nyaraltak. Egy éjszakát velük töltöttünk, náluk, hogy oda tudják adni a kulcsokat, mielőtt elmennek. A rokon 60 éves élettársa este rám nyitott a fürdőszobában, pedig látszik kívülről, hogy foglalt-e a fürdőszoba. Visszacsaptam az ajtót, ahogy láttam, hogy nyílik. Páromnak elmondtam az egészet, egy szót sem mondott. Később előhoztam újra a témát, mosolygott. Ezek után nem akarok elmenni ahhoz a rokonhoz.

#rámnyitás
2013. júl. 25. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak véletlen volt.. :/
2013. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt véletlen. A szobában, ahol aludtunk, van egy nagy ablak a folyosóra, a párom számítógépezett, úgyhogy az öreg pontosan látta, hogy csak én lehetek a fürdőszobában.
2013. júl. 25. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is véletlen volt. Én sosem nézek körül, mikor benyitok a saját fürdőmben, ahol alapból nem szoktam meg, hogy mások is tartózkodnak...

Szerintem teljesen felfújod! Nekem már olyan is volt, hogy gondolkodás nélkül akartam berongyolni wc-re, mert kellett. Láthattam volna h vannak bent, mert fel volt kapcsolva a villany, de fene se figyeli, ha menni kell. Jó nagyot koppantam a bezárt ajtón.

2013. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor leírom, amit halani akarsz:

Bizonyára annyira bombasztikus, fantasztikus és ellenállhatatlan nő vagy, hogy a 60 éves ipsét az sem érdekelte, hogy otthon van az ő asszonya, és a te párod is, nem érdekelte, hogy te sikíthatsz egyet és ő lebukik, egyszerűen látni akart meztelenül téged, és egy 0,001 szekundumig eljátszani veled gondolatban.


Na most jobb? tuti véletlen volt. Hülye lett volna pont akkor ilyet csinálni, amikor mindenki otthon van, te meg még rikonyálhatsz is. Szóval senki nem keverné magát ilyen szituba.


A párod is biztos azért mosolygott, mert már megszokta, hogy mindenből ügyet csinálsz.

2013. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lemuria ***** válasza:

HEHE


Érted kis perverz az öreg nem para,,, és nem tudsz vele mit kezdeni mert az mondja hogy nem láttam ÁMMM tényleg nem láttam:O de azért egy kis izgalmat bevállalt volna,,,,,ha ez volt lesz még más is

DE a hozzá állásod:) nem jó ::::: xard le és játsz vele,,,,,:O tedd ki magad neki:O had egye a penész:P

2013. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Próbálj meg vesszőket és pontokat használva tagolni. Amit írtál az olyan, mintha idehánytad volna. (A helyesírást meg hagyjuk...)
2013. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!