Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan értessem meg a párommal...

Hogyan értessem meg a párommal, hogy nem akarom, hogy tartsuk a családjával a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A párom roma származású ami persze nem zavar, de a családja nagyon. Ők egy eléggé bulizós összetartó famillia akik minden névnapot, ballagást úgy tartanak mintha egy lakodalom lenne. Nekünk ilyesmire nincs pénzünk ezért a kislányom keresztelőjére sem szeretném őket meghívni de főleg nem szeretném ha a párom bátyja és felesége lennének a keresztszülők. A párom viszont ragaszkodik ehez. Szerintetek én fújom fel a dolgot?
2013. júl. 16. 11:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
100%
Röhögnöm kell ismét...A párod meg a családja akar bulit, erre te kizárnád a buliból az egész pereputtyot, mert sokan vannak, és a bulit csak a saját családoddal ülöd meg ... Te, akinek nem kell a buli, vagy beérné kerti partival is :D Nem gondolod, hogy ellentmondásosak a soraid?
2013. júl. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:
Neki van pénze ő erre akarja költeni én lakásfelújításra. Azt mondta ha nem tetszik akkor menjek amerre látok de a gyereket nem vihetem. Ma is ezen vesztünk össze.
2013. júl. 16. 12:55
 43/65 anonim ***** válasza:
Előjött a vére!
2013. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:

Ez kamukérdés megint... a hatszázadik az elmúlt egy héten... nem unod még?!?!?!

Össze-vissza beszélsz,nem tűnt fel! Olvass már vissza.

Egyébként meg minek kérdezed meg,hogy mit tennénk,mikor előtte már 8000 kommentben le van írva......

2013. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:

Hát ez most már szívás. De nem is értem, hogy gondoltad.

Amikor az ember házasodik (és ebből a szempontból tökmindegy, jogilag hogy álltok, van egy közös gyereketek), akkor nem csak egy embert, hanem egy családot kap. A párja családját. Ezt a döntésnél figyelembe kell venni.

A párodnak ők a családja, és teljesen jogos, hogy meg akarja hívni őket a keresztelőre - akár tetszik neked, akár nem. Nem is értem, hogy gondoltad, hogy kizárhatod őket.

2013. júl. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
100%
Na, hát akkor csak az a szitu, amit írtam: a pénzes cigány kell, a családja teher...De így még inkább gáz, hogy az ő pénzével rendelkeznél, főként, hogy csak a saját családodat buliztatnád kisebb vagyonért, a párod pénzén. Ha semmi közöd a pénzhez, akkor nem tök mindegy, hogy hány száz fő mulat belőle? Tényleg nagyon gáz vagy...
2013. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként szokj hozzá mihamarabb: romáknál az asszony neve az, hogy kuss!
2013. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy bulit rendeznék a családommal? Csak a keresztelőre lennének meghívva aztán mindenki mehetne haza csak a párom és a családja ebbe nem akar beleegyezzni. És ez nem kamu! De ha az aki szerint ez kamu nem tud értelmes választ adni akkor az ne is írjon.
2013. júl. 16. 13:04
 49/65 anonim ***** válasza:
58%
47! Igaza van!
2013. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, és a párod családja már a templomba se tehetné be a lábát???!!! Onnan is ki akarod tiltani őket, meg minden egyéb családi eseményről, mert sokan vannak, és így sokat esznek?
2013. júl. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!