Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért zavarja ez őket?

Miért zavarja ez őket?

Figyelt kérdés
A családom, rokonaim,ismerőseim egy részét zavarja pár szokásom és nem értem miért. Nagyon röviden az hogy én nem hajtom a pénzt állandóan, vállalkozó vagyok de nem dolgozom heti 5 napot van egy fix összeg amit szeretnék megkeresni ha ez megvan akkor kicsit leállok,a másik hogy nem szeretek olyan dolgokra költeni amik nem befektetés jellegüek tehát nem hoznak pénzt. Nem befolyásolja az ő életüket mégis szóvá teszik sokszor.

okt. 20. 09:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valami kétkezi prolik, akiknek most fut a szekér és becsmérlik azt, aki a minőségi életre törekszik.
okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt látom, hogy az emberekbe az van berögzülve, hogy dolgozni KELL, a munka erény és neked semmi más egyéb célod nem lehet az életben (a gyerekvállaláson kívül) mint kidolgozni a beledet és minél több pénzt keresni.


Én relatív jól keresek 8-16 munkaidőben, de így is jönnek az ötletekkel, hogy miért nem vállalok plusz munkát, miért nem dolgozom hétvégén, tudnak egy helyet ahol kaphatnék egy kis "kiegészítést".


Van egy hobbim, amit imádok csinálni, ott is az a kérdés, hogy nem-e tudnék belőle pénzt keresni, de számomra pont ezért hobbi, hogy nem kötelességként, pénzkeresésként élem meg, hanem csinálom amikor és ahogy akarom.


Máskor meg pont azzal jönnek, hogy hogy van nekem erre időm, de jó nekem, hogy ennyire ráérek. Holott amit csinálok azt délután munka után, szabadnapjaimon vagy hétvégéimen csinálom :D

okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!