Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egy férfival akivel egy...

Ha egy férfival akivel egy helyen dolgozol és közlöd, hogy az a szóbeszéd van, hogy van köztük valami erre az a válasza:Nem érdekelnek a szóbeszédek az élet úgyis megold mindent. Miért nem zavarja?

Figyelt kérdés
szept. 12. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Fordítsd meg a kérdést: téged miért zavar? Idegesíted magad vele, stresszel, feszült vagy, kombinálsz hogy vajon ki és miket beszél, miközben az egészből semmi nem igaz. Ő meg leszarja, kivonja magát az egészből; és nem is hagyja, hogy ez irányítsa őt, vagy negatívan befolyásolja az életét. Kinek lesz jobb a mentális állapota a kettő közül?

Mindig és mindenhol kibeszélnek mindenkit a háta mögött. Befejezni nem fogják, megszűnni nem fog a jelenség, hatással nem leszel rá akkor sem, ha balhét csinálsz belőle. 3 nap csend után folytatódik tovább. Akkor nem jobb az egészre megvonni a vállad, és nem hagyni, hogy terhet rakjon rád?

szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amikor legutóbb erről beszéltünk akkor azt mondta az ilyen dolgokon nevet. Én párkapcsolatban élek és ezért zavar. Nem is fogok balhezni, mert az volna gyanús.
szept. 12. 16:52
 3/8 anonim ***** válasza:
De gondolom ugyanúgy dühöngsz magadban, és zavar. Ő nem hagyja, hogy nem létező dolgok befolyásolják a hangulatát, te pedig alárendeled magad és nem engeded el.
szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dühöngeni már nem dühőngök. Csak attól tartok a párom fülébe jut
szept. 12. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen

Egy idosebb kollega allandoan azzal foglalkozott hogy miert nem imerkedek egy kolleganovel meg azt mondta neki hogy nem merem randira hivni amikor nekem nem is jon be az a no

Legszivesebben allba ba***nam az ilyen nyomorekot

Ennyire nincs elete hogy mindig masokeval foglalkozik?

szept. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyre több az ilyen ember, játsszák a kerítőt.
szept. 13. 14:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert, aki a pletykáknak jelentőséget ad, nos, az annyit is ér...


Az ilyeneket én is ignorálom és nem zavartatom magam.


Ne képzelj bele túl sokat, hogy ő most szeret téged többként.

szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egy pillanatig se gondolom, hogy többet érez irántam. Sőt az utóbbi napokban mondjuk úgy, hogy minimálisra csökkentettük a kommunikációt.
szept. 14. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!